Vrijstaand vakantiehuis in de Ardennen met mooi uitzicht 229-0496-BE1
Beschrijving
Dit vakantiehuis in de Ardennen heeft 2 slaapkamers. Het is ideaal voor een klein gezin met een hond. Hier kun je de rust opzoeken en genieten van een prachtig uitzicht op de bosrijke omgeving.
Je zit vlak bij de rivier de Ourthe waar je heerlijk kunt watersporten: kanoën, kajakken en, als het water hoog genoeg staat, raften. Ook kun je in de omgeving een balletje slaan op de golfbaan. In het centrum van het middeleeuwse stadje Durbuy kun je op een van de terrasjes genieten van een lekker Belgisch biertje. Ben je een paardenliefhebber? Ga er dan eens te paard op uit in de Ardennen.
De woning is volledig vernieuwd en ingericht voor 4 personen. Vanuit de woonkamer met een comfortable zithoek kun je de Ourthe zien. De kleine keuken is voorzien van al het nodige om een lekkere vakantiemaaltijd te bereiden. Je beschikt over 2 terrassen en een omheinde tuin, waar de hond lekker kan rondrennen.
Extra informatie
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 150 terug 14 dagen na vertrek
- Eindschoonmaak
- € 70
- Huisdieren
- max. 1; € 7,50/nacht
- Bedlinnen
- € 20,- (mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf)
- Badlinnen
- € 8,- (mogelijkheid tot huren, € 4 p.p./verblijf)
- Keukenlinnen
- zelf meenemen
- Elektriciteit
- € 0,70/kwh
- Gas/Olie
- € 0,95/liter
- Wifi
- niet aanwezig
- Toeristenbelasting
- € 14,- (€ 1/persoon/nacht (indicatie))
- Kinderbed
- € 2,50/verblijf
- Kinderstoel
- € 2,50/verblijf
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Heerlijke dag samen met mijn zoon gehad. Prachtig weer. Goed gegeten. Fijne en snelle bedieining. Echt dag met gouden randje
Wij hadden niet zo'n best weer, dan is het huisje wel echt klein.
Haren op de bank, kapotte gordijnen. Heel veel schimmel, vieze lucht. Niet geschikt om hier te blijven met een baby.
Het huidje geeft een mooie ligging 10 min te voet van het centrum Durbuy . Huisje op zich is klein en heeft geen badkamer Wasbak sta in kinderkamer en douche en toilet in een kamertje . Goed voor 2 volwassenen en 2 kleine kinderen.
Tof huisje, niet "luxueus", maar alles aanwezig, top-tuin voor de hond! Zeert rustige ligging, mooi uitzicht,...
Goede locatie op wandelafstand van centrum Durbuy en met knap uitzicht. Kleine slaapkamers zonder veel opbergruimte, bij aankomst mocht het huis ook wat beter gepoetst zijn.
Zeer klantgericht! Bij omstandigheden niet kunnen gaan, zonder probleem omruilen naar gepaster datum, Wel klein administratieve bijdragen, Maar dus niks verloren, Top!
De ligging is super! Op eind van doodlopende straat en prachtig uitzicht. Op 10 min wandelen van Durbuy. Maar huis is meer type studio en heel klein, alles in een ruimte. Wel 2 slaap kamers waar je niet kon lopen en in één ook de wastafel was. Badkamer is er eigenlijk niet. Wel een douche kabine met wc die heel vochtig en niet verwarmd was. Huis is heel goed voor lang weekend. Heel goed voor honden door afgesloten tuin. Wat ik jammer vond , dat er geen huiselijke sfeer was. Geen gezellige aankleding.
Door ziekte moesten we ons vakantiehuis annuleren, Maar zonder problemen konden we om boeken, Zonder voorwaarden, Zéér goede service!
Altijd duidelijk en goed! Ook telefonisch goed bereikbaar, Voor mij nr 1 qua service! Nooit tegengevallen,
Zoals verwacht. Maar het huisje was erg koud en wat stoffig
Dankzij het vriendelijke personeel voor de belangrijkste kwestie, aanwijzingen en informatiemateriaal, was de aankomst geweldig. Vooral omdat de dame Engels sprak. Niet alleen zoals aangegeven Frans en Nederlands, het huisje vonden we schoon. Het uitzicht was fenomenaal vanaf ons balkon en land aus.En nieuwsgierige ogen was ook beschermd, omdat het pand voornamelijk is verborgen achter bomen.
Ideaal que omgeving, accommodatie was gemakkelijk terug te vinden.
Het huis is op een perfecte locatie gelegen op loopafstand van het centrum van Durbuy. De tuin is goed omheind waardoor we de hond met een gerust hart los konden laten. Het huis is van alle gemakken voorzien en warm water was ook geen probleem. Wel was het huis binnen koud en vochtig en het rook naar schimmel (met name de douche ruimte). Met elektrische kachels was het huis wel goed te verwarmen, maar zodra deze uit stonden, koelde het snel af. De omgeving is mooi. Vanuit het centrum starten meerdere wandelroutes. Verder is Adventure Valley Durbuy ook op loopafstand. We hebben een prima week gehad, maar bij fris/ koud weer is het huisje minder prettig.
Ontvangst is op een andere locatie waar zij hun receptie hebben, goed geregeld en duidelijke uitleg over hoe en wat in het huisje zelf. Vanuit daar een route van +/- 10 minuten naar het huisje, ligt aan het einde van de inrit, lekker rustig en mooi uitzicht! Tuin is geheel omheind, ideaal voor de hond die wij mee hadden deze vakantie. Ruimte in het huisje is voldoende voor wat je nodig hebt tijdens een vakantie waarbij je overdag toch veel buiten de deur bent. Hele mooie omgeving met mooie wandelroutes, ook is Adventure Valley wat in de buurt ligt een aanrader om naar toe te gaan. Vanuit het huisje ben je ook in 5 minuten lopen in het stadscentrum van Durbuy, erg gezellig stadje wat geheel nog in de oude bouwstijl behouden is.
Sleutel ophalen op 10 minuten afstand. Mooi eigen parkeerplek en ruime omheinde tuin ideaal voor de hond. Mooi uitzicht simpel maar alles wat je nodig hebt.
Zeer schoon en goede moderne inrichting,geschikt voor klein gezinnetje,veel privacy, mooi uitzicht.
Wij hebben 1 week mooi weer gehad, dit heeft goed geholpen, aangezien de faciliteiten qua verwarming en een warme douche lastig worden als het een beetje fris /koud is! Als je een huisje met rust en mooi uitzicht wil en weinig extra luxe wenst dan is dit huis wat voor jou!