Ruime villa met privé zwembad in Loire 02-02258-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
De villa Rubis is het neusje van de zalm van het park van Fontenelles, dat comfort op exclusief niveau biedt! Perfect voor een ontspannende vakantie in alle rust.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
toilet
oven
afwasmachine
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche
douche
toilet
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche
toilet
garage, terras, tuin, zwembad (privé, geopend van Mei t/m 1/2 Sep), zwembad (gedeeld met andere gasten, geopend van Mei t/m 1/2 Sep)
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
- Borgsom
- € 1.000
- Eindschoonmaak
- € 220, of dient het zelf te doen (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas)
- Huisdieren
- Max. 2; € 7/dier/nacht (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 7 p.p./verblijf
- Diversen
- Broodjesservice
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Kinderbed
- € 5/nacht (Op aanvraag)
- Kinderstoel
- € 5/nacht (Op aanvraag)
- Wifi
- Gratis (Bij de receptie)
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De accommodaties waren geweldig, maar we hadden gewild dat het weer beter was, Toch hebben we genoten van onze tijd ontspannen bij het zwembad en het verkennen van de omgeving, die heerlijk was,
Het hoogtepunt van ons verblijf was absoluut het zwembad. We hebben elke middag gezwommen en gerelaxt. De villa was ruim genoeg voor onze groep en we hebben genoten van het uitzicht op de tuin.
We hebben een prettig verblijf gehad, De villa was goed uitgerust en de WiFi was betrouwbaar, Het was fijn om een privéruimte te hebben om te ontspannen na een dag vol verkenning,
De locatie is rustig, omgeven door de natuur. We hebben genoten van het uitzicht op de tuin en de rustige sfeer. Het was een fantastische uitvalsbasis om het nabijgelegen Parc des Genêts te verkennen.
We hebben een rustige en ontspannende vakantie gehad in Villa Rubis. De locatie is rustig en de villa heeft een heerlijke charme. Het voelde als een thuis ver van huis.
De eigen badkamer was een pluspunt, en de douche was fantastisch! We waardeerden ook de kinderstoel die beschikbaar was voor onze kleine. Al met al een geweldige gezinsvriendelijke optie.
Deze villa is perfect voor gezinnen! We hadden genoeg ruimte en onze kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen. De eigenaren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden.
Deze ruime en gastvrije villa overtrof onze verwachtingen. Het privézwembad maakte onze vakantie speciaal en de kinderen vonden het geweldig! Bovendien waren nabijgelegen eetgelegenheden zoals Le Balata een pluspunt,
Hoewel het wat ver van de belangrijkste bezienswaardigheden ligt, was de rust het waard. We hebben genoten van onze tijd hier en vonden de restaurants in de buurt geweldig, vooral O'Bel Bar,
Een goed uitgeruste keuken en een prachtig privézwembad zorgden ervoor dat we een aangenaam verblijf hadden. De gratis wifi was een fijne toevoeging, waardoor we verbonden konden blijven terwijl we ontspanden.
Een fantastisch uitje! De villa is prachtig ingericht en heeft een gezellige sfeer. Wij vonden de ligging vlakbij de golfbaan Des Fontenelles prettig.
Fantastische villa met veel karakter! Het meubilair paste perfect bij de stijl en we voelden ons er erg comfortabel. Het buitenzwembad was een hit bij iedereen.
Wat een geweldig verblijf! Het privézwembad was het hoogtepunt van onze reis
Groot huis met mooie tuin en zwembad. Het was een heerlijke vakantie, maar de eerlijkheid gebiedt me te vertellen dat het huis niet heel proper was. Ik vond het vooral bitter, omdat we net aan de receptie bij 200€ (!) hadden betaald voor de eindschoonmaak. Dan verwacht je ook in een proper huis binnen te komen. In plaats daarvan moest ik mijn vakantie beginnen met de zwabber te zoeken, want de keukenvloer was heel erg plakkerig. Voor de rest was er veel verouderd. Roestige chauffage, beschimmeld kussen, douche met (schimmel)vlekken... Maar zoals ik vermeldde, we hebben er het beste van gemaakt.. de streek verkend.. veel gezwommen.. prachtig weer gehad. Een bakkersservice op het domein zou een meerwaarde geweest zijn!