Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Chalet in Jochberg bij Thurn Pass Skiën 33-3736-AT1

16 Personen
6 Slaapkamer(s)
6 Badkamer(s)
3 huisdier(en)
vanaf €1098 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ervaar de schoonheid van de natuur met uw uitgebreide familie of een grote groep vrienden in dit ruime vakantiehuis in Jochberg. Met 6 gezellige slaapkamers biedt deze accommodatie comfortabel plaats aan maximaal 16 personen, waardoor het de perfecte retraite is voor degenen die op zoek zijn naar quality time samen. Het huis is ook huisdiervriendelijk, dus uw harige vrienden kunnen meedoen aan het plezier en de ontspanning.

De locatie van dit vakantiehuis biedt gemakkelijke toegang tot de Thurnpas, waar u kunt genieten van skiën en een prachtig uitzicht op de bergen. Op korte rijafstand vindt u alle benodigdheden, waaronder een supermarkt en een verscheidenheid aan restaurants, perfect om boodschappen te doen of te genieten van heerlijke maaltijden zonder ver te hoeven reizen. Het gebied biedt een rustige omgeving met tal van buitenactiviteiten voor iedereen om van te genieten.

Binnen vindt u een volledig uitgeruste keuken waar u kunt koken en een band kunt opbouwen met dierbaren, en een balkon met een schilderachtig uitzicht op het omliggende landschap. Na een dag vol avontuur kunt u ontspannen met een kop warme chocolademelk terwijl u geniet van het landschap. De accommodatie biedt ook gereserveerde parkeergelegenheid, zodat uw auto veilig en gemakkelijk toegankelijk is tijdens uw verblijf.

Parterre
woonkamer
eettafel
zithoek
keuken
fornuis
koffiezetapparaat

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
wastafel

toilet
Op de 1e etage
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed
2-pers. bed

douche

wastafel
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
stapelbed

douche

wastafel
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed
2-pers. bed

douche

wastafel

balkon
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
toilet
toilet
skiberging
skischoenverwarmers
Algemeen
wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair, parking
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Max. 3; Gratis
Badhanddoeken
Aanwezig
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Philipse
Verblijf van 9 november 2024 tot 16 november 2024
19 november 2024

Alles wat je nodig hebt onder één dak! Schoon en ruim, De locatie was vredig, geweldig voor skiën en wandelen, We hadden in het begin wat problemen met de Wi-Fi, maar de host was super snel om ons te helpen

Van Hoorn
Verblijf van 23 juli 2022 tot 2 augustus 2022
5 augustus 2022

Wat een prachtige plek om tot rust å komme! We hebben een week met vrienden doorgebracht en het huis was gewoon perfect, Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer, wat een groot pluspunt was voor de privacy, De woonkamer was ruim genoeg voor ons allemaal om comfortabel samen te komen, De tuin was ook mooi, hoewel we deze in de winter niet veel gebruikten, De host was erg vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog aangenamer maakte, Kan niet wachten om terug te gaan!

Peeters-Schillings
Verblijf van 14 december 2021 tot 21 december 2021
24 december 2021

Ruim en mooie locatie, Gemakkelijke toegang tot skiën, Het enige nadeel was de parkeergelegenheid, maar geen groot probleem

Sandro Diegnitz
Verblijf van 3 september 2021 tot 5 september 2021
6 september 2021

Geweldige accommodatie met een grote keuken, mooie woonkamer en grote tuin met een klein terras en een groot groen gebied.Super mooie omgeving om te wandelen in de zomer. En zeker ook om in de winter te skiën.Zeer aardige verhuurders. Op de dag van vertrek konden we in alle rust ontbijten en inpakken. En kon tot 12.00 uur (ipv 10.00 uur) in het huis blijven zonder extra kosten.

Bruggeling
Verblijf van 20 juni 2021 tot 2 juli 2021
5 juli 2021

Het vakantiehuis in Jochberg was een goede uitvalsbasis voor onze winterreis, Het was schoon en had voldoende ruimte voor onze groep van 10, De slaapkamers waren comfortabel, hoewel sommige meubels een beetje gedateerd aanvoelden, We waardeerden de nabijheid van lokale restaurants en het skigebied, maar het was fijn om de mogelijkheid te hebben om te koken in de goed uitgeruste keuken, Al met al een praktische keuze voor een skivakantie