Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gezellig vakantiehuis nabij Solden met sauna 99-4446-AT1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €395 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze mooie vakantiewoning in Längenfeld ligt in de deelgemeente Huben niet ver van de hoofdweg op ca. 8 km van Sölden. Het huis beschikt over in totaal 8 appartementen van 3 tot 8 personen. De appartementen zijn allemaal aantrekkelijk en deels met veel hout gezellig ingericht. Sauna en rustruimte in het huis aanwezig. In de zomer verhuurt de eigenaar ook fietsen. De skibus stopt op 50 m van het huis en brengt u naar de nabijgelegen skigebieden Sölden en Obergurgl. Langlaufloipen voor het huis. Daarnaast zijn er mooie wandelpaden in de directe omgeving, en de thermen van Längenfeld liggen praktisch voor uw deur. In het Ötztal vindt u tal van andere mogelijkheden zoals klimmen, raften, canyoning en het grootste themapark van Oostenrijk, het populaire Area 47.

Parterre
woonkeuken
1-pers. bed
1-pers. slaapbank

TV (satelliet)

waterkoker

fornuis (4 kookplaten, keramisch)

afzuigkap

koffiezetapparaat

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
relaxruimte, ledikant, massagedouche, infraroodsauna, sauna, skischoenverwarmers, balkon, verwarming, BBQ, parking, glijbaan, fietsen beschikbaar (tegen betaling)
Huisdieren
Max. 2; € 30/dier/verblijf
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Viola
Verblijf van 11 februari 2025 tot 19 februari 2025
22 februari 2025

Fantastisch appartement voor een skivakantie! De bushalte is heel dichtbij, waardoor je gemakkelijk bij de pistes kunt komen. De gastheren waren vriendelijk en de barbecueplek was perfect voor onze avonddiners.

Mr Sanadgol
Verblijf van 28 december 2024 tot 4 januari 2025
10 januari 2025

Klein appartement Te duur Heel donker

Ragna
Verblijf van 23 november 2024 tot 6 december 2024
9 december 2024

Een mooi, ruim appartement in een rustige omgeving. De gastheren waren erg vriendelijk en gaven geweldige aanbevelingen voor lokale activiteiten. We waardeerden de gratis WiFi en de netheid van de accommodatie.

Carolin
Verblijf van 26 oktober 2024 tot 2 november 2024
5 november 2024

Wij hebben een heerlijk verblijf gehad! Het appartement was erg gezellig en de sauna was een hoogtepunt na een dag skiën. De keuken was geweldig om te koken en we waardeerden het uitzicht op de bergen.

Getevau
Verblijf van 2 oktober 2024 tot 11 oktober 2024
14 oktober 2024

Wat een heerlijk verblijf! Het appartement was comfortabel en smaakvol ingericht. De infraroodsauna was een fantastische bonus na een lange dag skiën. Bovendien was het uitzicht vanaf het balkon adembenemend!

Christian
Verblijf van 29 september 2024 tot 10 oktober 2024
13 oktober 2024

We hadden een aangenaam verblijf, maar het waren de kleine dingen die het speciaal maakten, De doordachte decoraties en de goed onderhouden tuin voegden een leuke touch toe, De eigenaren waren super aardig en behulpzaam,

Braud
Verblijf van 26 maart 2024 tot 5 april 2024
8 april 2024

Een echt mooi appartement met een huiselijke sfeer, We hebben vooral genoten van de barbecue en de sauna, Qua locatie is het perfect voor toegang tot zowel skiën als wandelpaden,

Mr Joost Boerboom
Verblijf van 12 september 2023 tot 26 september 2023
19 september 2023

Prima uitvalsbasis voor wandelingen in het Ötztal. Huben is klein en rustig, met een mini M-Preis schuin tegenover het appartement. Grotere supermarkten zijn binnen 5-10 minuten per auto bereikbaar. Er zijn voldoende wandelingen vanuit het appartement te maken, bijvoorbeeld naar Längenfeld via de ‘Hängebrücke’, of via de ‘Teufelskanzel’. Of meteen naar boven, naar de Feuersteinhütte. Een wandelkaart van de omgeving is verkrijgbaar bij de Tourist Information in Längenfeld. Appartement zelf is prima. Wij zaten beneden (appartement ‘Edelweiss’), met een lekker ruim terras (met een soort binnentuin gevoel, een beetje ingeklemd tussen andere huizen), waar je in september zo tussen 10.30 en 15.00 in de zon kunt zitten. Of lekker beschut tegen regen, onder het balkon en de kap boven je. Appartement is ruim genoeg voor 2 personen, badkamer is prima, keuken ook, al is de werkruimte beperkt.

Ms Hiske van der Wal
Verblijf van 12 augustus 2023 tot 19 augustus 2023
20 augustus 2023

Wij boeken al jaren een verblijf via Belvilla en hebben daar alle vertrouwen in. Het is altijd goed en duidelijk geregeld en de foto's en de beschrijving van het verblijf komen overeen met de werkelijkheid. Dit jaar hadden wij dit appartementje geboekt voor een aantrekkelijke prijs, maar het blijkt wel; alle waar is naar zijn geld. Omdat dit verblijf in 2018 nog een Award had gewonnen, hadden wij hoge verwachtingen. - De gastvrouw was zeer vriendelijk. En na een klacht van ons over het niet-werkende koffiezetapparaat werd dit meteen prima opgelost. -Het appartement is erg donker, eigenlijk moet het licht ook overdag aan anders is het te donker. -De geur in het appartement is niet fris, ook in de centrale hal hangt geen fijne geur. -Het bed/slaapbank in de kamer is gammel en staat half voor de terrasdeur, het is daardoor lastig om vanuit de kamer het terras te bereiken. -Op het terras komt geen zon en de tuinset zoals te zien is op de foto's is niet aanwezig. Wel staan er twee zeer oncomfortabele stoelen die ook behoorlijk gammel zijn. De omgeving is prachtig, we hebben genoten van de wandelingen in de schitterende natuur. Huben is een gezellig dorpje met winkel en een prima restaurantje. Maar het appartementje zouden we zeker niet voor een tweede keer boeken.

Mr Nadereh Safari
Verblijf van 8 juli 2023 tot 15 juli 2023
24 juli 2023

Vriendelijke gastheer en mooie plek om te wandelen. Alles dichtbij

Peter Molenwijk
Verblijf van 22 januari 2022 tot 29 januari 2022
28 januari 2022

Gastvrije eigenaresse met een mooi appartement en als kers op de taart een prachtige sauna ruimte!