Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gezellig vakantiehuis met zwembad met bubbelbad en kinderbad 64-05005-IT1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Corte in Poggio, op slechts 50 km van Pisa, is een familieboerderij gelegen op een strategische positie om de belangrijkste kunststeden van Toscane te bezoeken zonder af te zien van een ontspannen vakantie midden in de natuur.

De boerderij is verdeeld in 8 appartementen, ondergebracht in twee verschillende huisjes. Het boerenhuis met zijn bijzondere "torentje" is onmiddellijk bij aankomst te zien, als men de door cipressen omgeven laan opgaat en naast het huis van de eigenaars nog twee andere gerestaureerde appartementen herbergt. Voorbij de dorsvloer, een terras in rustieke terracotta, een ideale plek voor avonden in gezelschap en waar de kinderen kunnen spelen, kunt u tussen de olijfbomen een glimp opvangen van de andere boerderij, in een intens rode baksteenkleur omringd door groen, waarin de andere appartementen zijn ondergebracht.

Elk appartement is smaakvol ingericht in een rustieke Toscaanse stijl, met balkenplafond, een volledig uitgeruste keuken en een eigen terras/buitenruimte met parasol, tafel en tuinstoelen om buiten te eten en te ontspannen in de open lucht. Ondergedompeld in het Toscaanse landschap kunt u niet voorbijgaan aan een diner bij zonsondergang, genietend van de geur van rozen en het genot van een goed glas wijn.
Het achterterras is perfect als u op zoek bent naar meer privacy. Maar u kunt er ook voor kiezen een deken te spreiden op het grasveld naast de ingang en een goed boek te lezen in de tuin.

Ter beschikking van de gasten staan een panoramisch zwembad met bubbelbad en kinderbad, jeu de boules baan, minivolleybalveld, kinderspeelplaats, barbecue en houtoven.

Parterre
hal
woonkamer
TV (satelliet)
open keuken
fornuis (4 kookplaten)
koffiezetapparaat

oven
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
bubbelbad, douche, verwarming (CV), terras (privé), tuin (gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad (gedeeld met andere gasten, 13 x 6 m., geopend van Mei t/m Sep), 6x fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel
Huisdieren
Max. 1; € 40/verblijf
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Linnengoed
Extra badlinnen wissel € 5 p.p.
Schoonmaak
Extra schoonmaak (i.v.m. huisdieren) € 40/verblijf
Verwarming
€ 15/nacht (On request(low season only))
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Ms Sophie Reygaerts
Verblijf van 19 juli 2014 tot 26 juli 2014
2 augustus 2014

Aangenaam verblijf gehad! Eigenaars zijn heel vriendelijk en buitenaanzicht is er fantastisch mooi. De tuin met 3 zwembaden, waaronder 1 kinderzwembad, is een echte topper! Appartementje was net en ruim genoeg voor een gezin met 2 kleine kindjes, maar is vrij basic. Bij hele warme dagen wordt het er ook zeer warm binnen. Het dorpje op zich is niets bijzonders en men moet al een eindje rijden om leuke stadjes te kunnen bezoeken, waaronder bvb Lucca op 40min rijden, maar al bij al hebben we er een zeer leuke vakantie beleefd!