Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Geweldig appartement het zeestrand 132-12003-IT1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €569 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Verblijf met vrienden en familie in dit sfeervolle appartement vlakbij het centrum van Caorle. Er is een eigen balkon waar u onder het genot van een kopje koffie de omgeving kunt bekijken. Jong en oud kunnen een verfrissende duik nemen in het zwembad van het complex, dat ook gedeeld wordt met andere gasten.

Het zeestrand ligt op loopafstand van het appartement, waar u heerlijk kunt genieten van zon, zand en water. Hier kunt u ook watersporten, windsurfen, surfen etc. beoefenen. De noodzakelijke boodschappen voor het verblijf koopt u in de supermarkt op korte afstand. De restaurants op 200 meter afstand bieden heerlijke maaltijden en drankjes die de moeite waard zijn. Er zijn vele andere toeristische attracties in de buurt.

De airconditioning zorgt ervoor dat het huis binnen koel blijft. In een open keuken bereidt u huisgemaakte maaltijden. Hier is tevens de parkeervoorziening aanwezig.

Op de 1e etage
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV

eettafel

zithoek
open keuken
kookplaat
afzuigkap

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

wastafel
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
stapelbed
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
balkon of terras
airconditioning
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 15 p.p./verblijf (On request)
Borgsom
€ 200 (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
Huisdieren
Max. 1; € 50/verblijf
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Airconditioning
€ 9/nacht (On request)
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 15 p.p./verblijf (On request)
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Peter
Verblijf van 8 januari 2025 tot 19 januari 2025
22 januari 2025

Het zwembad was voor ons een hoogtepunt, mijn kinderen vonden het geweldig! Het appartement zelf was prachtig en we voelden ons zeer welkom door de eigenaren,

Christian
Verblijf van 4 januari 2025 tot 18 januari 2025
21 januari 2025

Het appartement was schoon en had alles wat we nodig hadden. We waardeerden de parkeermogelijkheden, waardoor onze uitstapjes naar nabijgelegen attracties probleemloos verliepen.

Femke
Verblijf van 24 december 2024 tot 3 januari 2025
6 januari 2025

Het appartement was gewoonweg perfect! We hebben genoten van ons ochtendkoffietje op het privébalkon, terwijl we genoten van de levendige buurt. Wat een gezellige en gastvrije plek!

Carolin
Verblijf van 23 juni 2024 tot 4 juli 2024
7 juli 2024

Al met al een prettige ervaring! Het appartement was goed onderhouden en de locatie was handig voor zowel een dagje strand als het verkennen van Caorle. Zou zeker nog een keer terugkomen!

Sophie
Verblijf van 6 juni 2024 tot 20 juni 2024
23 juni 2024

We hebben een geweldige tijd gehad! Het appartement was schoon en comfortabel, Het ligt in een rustige omgeving, maar toch dichtbij de actie, Perfect voor families!

Ivica
Verblijf van 25 mei 2024 tot 7 juni 2024
10 juni 2024

Een uitstekende keuze voor onze vakantie! Het strand was gemakkelijk bereikbaar en we genoten van het verkennen van de lokale attracties. De gastheren waren vriendelijk, waardoor ons verblijf nog aangenamer werd.