Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Elegante vakantiewoning met tuin in Gingst 03-96581-DE1

3 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
€829,69 €655,14
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit appartement in Gingst is geschikt voor 3 personen en heeft 1 slaapkamer. Ideaal voor een vakantie met je partner of een klein gezin. In de tuin kunt u ontspannen en bijkomen van het dagelijkse leven. Het strand ligt op slechts 800 meter van het vakantieadres en is gemakkelijk te bereiken. Daarnaast is het Vorpommersche Boddenlandschaft National Park slechts een paar minuten verwijderd. Hier kan de vogelaar in de watten worden gelegd. Het gebied is ook ideaal om te wandelen en fietsen. Het appartement is van alle gemakken voorzien. De woning bevindt zich op de begane grond en bestaat uit een woonkamer met open keuken en een badkamer. Samen eten kan op het ruime terras. Een parkeerplaats is gratis beschikbaar op het terrein!

Parterre
keuken
eettafel
kachel

waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV

open haard

zithoek

DVD-speler

radio

CD-speler
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet

haardroger
magnetron
Algemeen
koffiezetapparaat, grill, afwasmachine, patio, terras, tuin (100 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, ligstoelen, parasol, strijkplank, gezelschapsspellen
Huisdieren
Max. 1; € 10/verblijf
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Ms Bianca Kisters
Verblijf van 15 oktober 2023 tot 20 oktober 2023
28 oktober 2023

Zeer rustig, zeer schoon, mooi ingericht, mooie tuin. Wij hebben een heel goed verblijf gehad en komen graag nog eens terug.

Ms Behrens Behrens
Verblijf van 9 september 2023 tot 14 september 2023
12 september 2023

Zeer rustige, mooie locatie. Het appartement is goed, helaas niet erg schoon, b.v. Bijvoorbeeld vuile vaat in de kast en geopende voedselpakketten ernaast.

Ulf Behnke
Verblijf van 3 juni 2021 tot 6 juni 2021
6 juni 2021

Zeer rustig, schoon appartement voor 2 personen. , aardige ontvangst Goed geschikt en gelegen voor fietstochten op Ummanz en in de richting van Schaprode naar de veerboot Hiddensee.

Matthias Baumgarten
Verblijf van 17 oktober 2020 tot 22 oktober 2020
25 oktober 2020

Leuk appartement met alles wat je nodig hebt. Heel rustige omgeving.

David Wolf
Verblijf van 29 augustus 2020 tot 5 september 2020
8 september 2020

Aangezien ik al meerdere keren in Rügen ben geweest, kan ik alleen maar zeggen ... het is het waard Rustig, zee en weinig drukte. Het is een appartement, maar als de schoonmaak / eindschoonmaak bij de prijs is inbegrepen, mag je verwachten dat het schoon is. De hoofdstraat werd gestofzuigd ... maar dat was het dan. Aan de spinnewebben en de stofpluis kon men zien dat het lange tijd niet goed was schoongemaakt. Het is jammer, hoewel ik mijn familie al heb geregistreerd als allergisch voor stof, is er geen rekening mee gehouden. Gratis wifi: op dat moment helaas niet beschikbaar ... naar verluidt een totale stroomstoring ... als ik voor het huis stond met mijn mobiele telefoon was er geen probleem. Tv / sat: het beeld was er maar de luidsprekers van de televisie maken doffe geluiden.