Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Dancenter London Heathrow Airport Klassieke 111-05000-GB1

2 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €161 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dancenter Holland House Cardiff Castle is een modern 4-sterrenhotel in de levendige hoofdstad van Wales. Holland House is perfect geschikt voor uw zakelijke en recreatieve behoeften, met de grootste conferentiefaciliteit in Cardiff met een capaciteit van 700 gasten. Het hotel beschikt ook over uitstekende vervoersverbindingen en ligt op loopafstand van het iconische Millennium Stadium en Cardiff Castle, ideaal voor sightseeing in de stad.

Of u nu op zakenreis bent of op zoek bent naar een weekendje weg, het hotel is ontworpen om aan al uw behoeften te voldoen. Ontspan en kom tot rust in de recreatiefaciliteiten van het hotel, waaronder een 18 meter lang zwembad, stoombad en jacuzzi. De Urban Bar & Kitchen op de eerste verdieping combineert culinaire excellentie met ambiance, waardoor het een ideale plek is om te dineren. Buiten het hotel kunnen gasten het nabijgelegen Millennium Stadium of het stadhuis van Cardiff verkennen.

Het hotel ligt in het hart van Cardiff en is gemakkelijk bereikbaar via de meeste belangrijke vervoersverbindingen. Gasten die met de auto reizen, moeten de M4 verlaten bij J29 en de A48M nemen en de borden naar Cardiff volgen. Cardiff Station ligt op 10 minuten afstand.

*Hotelextra's*
* Recreatieve faciliteiten op locatie, waaronder een zwembad van 18 meter
* Gratis fitnessruimte tijdens uw verblijf. Zwembad, sauna en stoombad tegen betaling van 10 GBP
* Gasten krijgen 20% korting op spabehandelingen
* Conferentie- en vergaderruimtes met plaats voor 700 gasten
* Op loopafstand van het iconische Millennium Stadium

slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
TV
waterkoker
bad of douche
wastafel
toilet
strijkplank
strijkijzer
haardroger
Beddengoed inbegrepen
Handdoeken/beddengoed (incl.)
Algemeen
kitchenette,
Huisdieren
Max. 1; £ 20/nacht
Parking (on request)
£ 21 /Night
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Rob Wise
Verblijf van 1 augustus 2026 tot 2 augustus 2026
2 augustus 2026

Zeer ruime, schone kamer, groot bed, pad en aparte douche. Enige nadeel: je kunt de liften horen als je in kamer 1101-1104 zit.

Esme Ripley
Verblijf van 31 juli 2026 tot 2 augustus 2026
2 augustus 2026

Een absoluut prachtig hotel. Er waren hier en daar wat kleine gebruikssporen op het meubilair die verbeterd zouden kunnen worden, maar over het algemeen was het een geweldig verblijf. Al het personeel was beleefd en parkeren op eigen terrein is een enorm pluspunt, zo dicht bij het stadscentrum.

Lisa Stott
Verblijf van 24 juli 2026 tot 25 juli 2026
25 juli 2026

Een werkelijk prachtig hotel. Ons verblijf was perfect. Een enorm bed dat heerlijk comfortabel was, met fijne kussens. Ik zou hier zeker nog eens verblijven.

Karen Mcintosh
Verblijf van 21 juli 2026 tot 22 juli 2026
24 juli 2026

Ik heb een comfortabel verblijf gehad in deze kamer. Het was erg voordelig, wat ik nodig had omdat ik voor mijn werk in het buitenland was. De kamer was schoon en netjes, maar niet oncomfortabel en bood een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Sarah Offa
Verblijf van 21 juli 2026 tot 23 juli 2026
24 juli 2026

Geweldige locatie, heerlijk verblijf. Parkeren is wel erg duur, ik raad aan om dat van tevoren te controleren.

Donna Bickerstaff
Verblijf van 11 juli 2026 tot 12 juli 2026
12 juli 2026

Geweldige locatie. Ruime kamer met airconditioning. Vriendelijk personeel.

Jennifer Colquhoun
Verblijf van 1 juli 2026 tot 2 juli 2026
2 juli 2026

Perfect! Heerlijk comfortabel bed ❤️ Prachtig uitzicht vanaf de 12e verdieping 😊 Geweldige locatie, op loopafstand van het stadscentrum, het kasteel en het treinstation 👏❤️ Een echte aanrader 😊

Lee Phillips
Verblijf van 27 juni 2026 tot 29 juni 2026
1 juli 2026

Fantastische kamer, aardig personeel en parkeren was erg makkelijk (en redelijk geprijsd voor het centrum van Cardiff).

CAROLINE ESPOSITO
Verblijf van 28 juni 2026 tot 29 juni 2026
1 juli 2026

We hebben een heerlijk verblijf gehad in het hotel. De kamer was brandschoon. We hebben ook heerlijk geluncht. Helemaal geen klachten.

Julia Wenta
Verblijf van 27 juni 2026 tot 29 juni 2026
1 juli 2026

Prima verblijf, rustige kamer, goede badkamer, mooi en schoon. Goede locatie ten opzichte van het stadion.

Michael Potts
Verblijf van 26 juni 2026 tot 27 juni 2026
30 juni 2026

De kamer was uitstekend, maar de tv-gids was beperkt en verwarrend; ik moest steeds opnieuw zoeken naar zenders. Het ontbijt was goed, maar er was geen gratis thee/koffie of waterkoker op de kamer. Het zwembad en de fitnessruimte waren ruim, maar het water was vies en er lag een flinke laag aanslag op het oppervlak.

dean lewis
Verblijf van 26 juni 2026 tot 27 juni 2026
30 juni 2026

Waanzinnige prijzen, fantastische accommodatie.

Darren DREW
Verblijf van 28 juni 2026 tot 29 juni 2026
29 juni 2026

De kamer was prachtig en het bed was erg comfortabel. Het enige minpuntje was dat we moesten betalen voor de parkeerplaats van het hotel, wat met £24 voor een overnachting belachelijk is.

Gordon Hill
Verblijf van 27 juni 2026 tot 29 juni 2026
29 juni 2026

Een fijn hotel met een perfecte ligging ten opzichte van de lokale bezienswaardigheden. Het personeel was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam. Een uitstekend verblijf.

Bleddyn Rees
Verblijf van 27 juni 2026 tot 29 juni 2026
29 juni 2026

De receptie was slecht, we moesten 50 minuten wachten om in te checken, terwijl we er 2 minuten te vroeg waren. Ik begrijp volledig dat je pas vanaf 15:00 uur kunt inchecken, maar de rij was zo lang dat het veel praktischer zou zijn geweest om de gasten iets eerder te helpen om zo'n lange rij te voorkomen. Zelfs toen waren er maar 2 van de 3 computers in gebruik. Ook jammer dat er £10 betaald moest worden voor het gebruik van het zwembad.

Tracy Parry
Verblijf van 26 juni 2026 tot 27 juni 2026
29 juni 2026

Prachtige kamers, groot, schoon en met een enorm comfortabel bed! Een echte aanrader!