Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Centrale retraite met 3 slaapkamers in Ravels 19-2832-BE1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €346 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Beleef een heerlijke groepsvakantie in het hart van het park, waar deze charmante stacaravan voor 6 personen een uniek uitzicht biedt over het zandstrand, het voetbalveld en de minigolfbaan. Perfect voor wie een vleugje kampeernostalgie combineert met modern comfort, biedt deze accommodatie de ideale plek om te genieten van de zon op uw eigen terras. Deze specifieke lodge is een fantastische keuze voor grotere gezinnen of groepen vrienden, en omdat huisdieren welkom zijn, kunnen uw trouwe viervoeters mee op avontuur.

Het interieur is ontworpen voor comfort en gezelligheid, met een knusse woonkamer met een flatscreen-tv en een ruime eethoek. De open keuken is volledig uitgerust met basis kookgerei, een gasfornuis, een koelkast, een magnetron en een Senseo-koffiezetapparaat met een paar startcapsules om uw verblijf goed te beginnen. Met drie goed ingerichte slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en twee met twee eenpersoonsbedden, biedt de lodge een flexibele en functionele indeling voor maximaal zes gasten. Privébadkamers en geïntegreerde verwarming zorgen voor een comfortabel verblijf, ongeacht het seizoen.

Buiten vindt u een privétuin met een tafel en stoelen waar u kunt ontspannen en de levendige activiteiten in het park kunt gadeslaan. Houd er rekening mee dat roken niet is toegestaan in de accommodatie en dat u gebruik kunt maken van het gratis openbare wifi-netwerk. Gasten hebben volledige toegang tot de eersteklas faciliteiten van het park, waaronder de natuurlijke zwemvijver, de visvijver, de minigolfbaan, de strandbar, de oplaadpunten en de sportvelden. Houd er rekening mee dat er bij aankomst mogelijk toeristenbelasting of extra parkkosten van toepassing zijn.

open keuken
kookplaat
waterkoker
koffiezetapparaat
magnetron
koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV
eettafel
open haard
zithoek
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel
Algemeen
toilet, Internettoegang, verwarming (elektrisch), tuin, parking
Afvalheffing
Inclusief
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Bigler-Stauffer
Verblijf van 18 september 2026 tot 22 september 2026
25 september 2026

De koffie zorgde voor een fijne start van de ochtend en hielp ons om fris aan de dag te beginnen.

thebassman
Verblijf van 3 september 2026 tot 8 september 2026
11 september 2026

Het binnen bleef lekker warm terwijl het buiten fris was wat zorgde voor een gezellige sfeer. De bedden boden ruime slaapcomfort zonder benauwdheid of geluidsoverlast.

kristof
Verblijf van 12 augustus 2026 tot 13 augustus 2026
16 augustus 2026

Parkeren vlak voor de deur maakte laden met bagage en spullen gemakkelijk. De douche had een prettige temperatuur en de verwarming zorgde voor een aangename sfeer tijdens koelere nachten.

Lajbrok
Verblijf van 29 juli 2026 tot 3 augustus 2026
6 augustus 2026

Familievakantie, vier nachten. De prijs leek redelijk voor wat je krijgt: drie slaapkamers, een complete keuken, plus toegang tot het zwembad en de sportvelden zonder extra gedoe in vergelijking met andere accommodaties waar ik heb verbleven.

Hinkelammert
Verblijf van 10 juli 2026 tot 15 juli 2026
18 juli 2026

De privétuin bood ons een vredige plek om ons terug te trekken, terwijl we toch dicht bij alle activiteiten waren. De bedden waren comfortabel en de verwarming werkte perfect op koele nachten.

Mühl
Verblijf van 20 juni 2026 tot 22 juni 2026
25 juni 2026

Iedereen die op reis een wifi-hotspot zoekt, kan hier prima terecht. De verbinding was stabiel in de woonkamer waar ik mijn laptop had neergezet.

chen
Verblijf van 12 mei 2026 tot 17 mei 2026
20 mei 2026

De receptie werkte snel waardoor we vlot konden inchecken ondanks onze late aankomst. Onze kamer bood voldoende rust dankzij de goede geluidsisolatie en keukenfaciliteiten maakten vroeg ontbijten mogelijk voor vertrek de volgende dag.

lauwens
Verblijf van 23 april 2026 tot 24 april 2026
27 april 2026

Het park solo verkennen was eenvoudig door duidelijke paden en borden. Genoten van het uitzicht op het strand vanaf ons terras in alle rust.

Smagghe
Verblijf van 1 april 2026 tot 2 april 2026
5 april 2026

Een fijne tussenstop bij het strandbarretje en minigolfbaan zorgde voor leuke uitstapjes naast ons verblijf op het terras met uitzicht. Het stacaravan bood comfortabele plek aan zes personen plus genoeg zitplekken buiten om te ontspannen.