Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement op het eiland Poel bij het strand 79-72000-DE1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €186 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze in 2019 gerenoveerde vakantiewoning met balkon heeft een centrale doch rustige ligging op het eiland Poel. Het is de eigenaar er alles aan gelegen op zijn gasten een ontspannen tijd te bieden. Gezinnen met kinderen en huisdieren zijn van harte welkom.

Het is slechts maximaal 5 minuten lopen naar het centrum van het dorp en de haven van Kirchdorf. Daar vind je alles wat je nodig hebt: van een supermarkt en een apotheek tot aan fietsverhuur en diverse gezellige cafés. De Oostzee ligt op slechts 3 km afstand en de bezienswaardige Hanzestad Wismar is op 20 km van het verblijf gelegen.

De liefdevol ingerichte vakantiewoning met horren aan de balkondeur en het dakraam beschikt over een volledig uitgeruste keuken met onder andere een keramische kookplaat (2-pits) met sensor touch display, hittebescherming, kinderslot, timerfunctie en automatische uitschakeling. Ontspan met een goed boek in de elektrisch verstelbare tv-fauteuil of neem plaats met een lekker drankje op het balkon. Voor de kleinste vakantiegangers is er een reisbedje en een kinderstoel aanwezig. De accommodatie biedt parkeergelegenheid bij het huis.

Op de 1e etage
open keuken
kookplaat (keramisch)
waterkoker

broodrooster

fornuis (2 kookplaten)

koffiezetapparaat

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV (flatscreen)

eettafel (4 personen)

zithoek

stereo-installatie
slaapkamer
2-pers.king size bed (180 x 200 cm)
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
ledikant, bad of douche, balkon, verwarming, parking, parasol, kinderbed, kinderstoel
Huisdieren
Max. 1; € 25/verblijf
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Karla Kothe
Verblijf van 26 juni 2021 tot 3 juli 2021
29 juni 2021

Appartement geweldig. Strand erg mooi, fietsen op het eiland is leuk, mooie paden.

Jaqueline Tronnier
Verblijf van 7 oktober 2020 tot 11 oktober 2020
25 oktober 2020

Geen contact met contactpersonen, dat vonden wij best oké, anderen vinden het misschien raar De trappen in het huis van het vakantieappartement hebben tralietrappen. Dat is misschien heel praktisch, maar ook niet bepaald comfortabel en zeker niet hondvriendelijk. Het appartement was niet echt schoon, de vaat was een beetje stoffig. Over het algemeen verwachtte ik iets meer voor het geld.