Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement in Iseo met Zwembad 09-64052-IT1

5 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
€2611,38 €1772,68
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit charmante vrijstaande chalet ligt in het hart van de wijngaarden van Franciacorta, op slechts 7 km van het Iseomeer, en biedt een rustig toevluchtsoord met een prachtig uitzicht op de omliggende wijngaarden en het gedeelde zwembad. De gezellige woonkamer is voorzien van een tweepersoons slaapbank en een volledig uitgeruste keuken met een inductiekookplaat, terwijl de aparte badkamer een douche heeft en is voorzien van ramen voor natuurlijk licht.

Het chalet wordt gecompleteerd door een mooi terras met een tafel en stoelen, wat een exclusieve ruimte biedt om te ontspannen in totale privacy. Airconditioning, een gereserveerde parkeerplaats en een vaatwasser zorgen voor een comfortabel verblijf. Voor extra gemak is er een gedeelde wasruimte met een wasmachine en droger beschikbaar. Het smaakvolle, goed onderhouden meubilair weerspiegelt de lokale natuurlijke kleuren en creëert een warme en uitnodigende sfeer die uw verblijf verbetert.

Gasten kunnen genieten van het prachtige gedeelde zwembad met een spectaculair uitzicht op de wijngaarden. Het pand, gelegen in Cazzago San Martino (BS), ligt dicht bij de afslag van de snelweg Rovato, en biedt gemakkelijke toegang tot de wijnroutes "Strade del Vino", het Iseomeer, de veenmoerassen van Torbiere en Golf Franciacorta. De locatie biedt ook snelle verbindingen naar steden als Venetië, Verona, Bergamo en Milaan, en ligt op slechts 20 km van de internationale luchthaven Orio al Serio.

Op de 1e etage
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV

eettafel

open haard

zithoek
open keuken
kookplaat
waterkoker

fornuis

afzuigkap

koffiezetapparaat

espresso apparaat

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
1-pers. bed
2-pers. bed
badkamer
ligbad
wastafel

toilet

bidet

wasmachine

haardroger
eettafel
balkon
airconditioning
Algemeen
carport, wasdroger (gedeeld met andere gasten), wasmachine (gedeeld met andere gasten), tuin, tuinmeubilair, zwembad (gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., geopend van Mei t/m Okt)
Bedlinnen
Included
Huisdieren
Max. 2; € 5/dier/nacht (Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven)
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Badhanddoeken
Included
Keukenlinnen
Included
Linnengoed
Included
Wasmachine
€ 4/was
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Rozenblat
Verblijf van 10 mei 2026 tot 11 mei 2026
14 mei 2026

Ik heb hier net een kort weekend doorgebracht en heb er enorm van genoten! De perfecte uitvalsbasis om de nabijgelegen bezienswaardigheden zoals de wijngaarden en het Iseomeer te verkennen.

Boijort
Verblijf van 3 mei 2026 tot 6 mei 2026
9 mei 2026

Een werkelijk adembenemend uitzicht vanaf het terras!

Van Zyl
Verblijf van 11 april 2026 tot 15 april 2026
18 april 2026

Ons gezin voelde zich meteen thuis in deze knusse ruimte. De kinderen vonden het heerlijk om in het zwembad te spelen, terwijl wij ontspanden op het terras. Het was fijn om een eigen keuken te hebben voor snacks tussen onze avonturen door.

Ursu
Verblijf van 21 maart 2026 tot 24 maart 2026
27 maart 2026

Het gedeelde zwembad bood een prachtig uitzicht en een verfrissende duik na een bezoek aan de wijngaarden.

Sydoryak
Verblijf van 9 maart 2026 tot 13 maart 2026
16 maart 2026

Uitstekende voorzieningen en over het algemeen zeer comfortabel. De airconditioning zorgde ervoor dat we het tijdens ons verblijf koel hadden, wat belangrijk was in de zomerhitte.

Dzinic
Verblijf van 14 februari 2026 tot 19 februari 2026
22 februari 2026

De knusse sfeer maakte elk moment aangenaam, vooral de avonden op het balkon.

DeRobertis
Verblijf van 31 januari 2026 tot 3 februari 2026
6 februari 2026

Ik heb het erg prettig gevonden om hier op afstand te werken, vooral dankzij de rustige omgeving. De keuken was goed uitgerust, waardoor het makkelijk was om maaltijden te bereiden terwijl ik van de fijne sfeer genoot.

Saeid
Verblijf van 6 januari 2026 tot 11 januari 2026
14 januari 2026

Een comfortabel bed en een ruime woonkamer droegen bij aan een aangenaam verblijf. De ligging nabij het Iseomeer was bovendien ideaal voor dagtripjes.

Dietrich
Verblijf van 24 december 2025 tot 26 december 2025
29 december 2025

De werkplek bood alles wat ik nodig had voor vergaderingen op afstand. Dankzij de snelle wifi kon ik zonder problemen mijn taken bijwerken.

Clemen
Verblijf van 30 november 2025 tot 5 december 2025
8 december 2025

Het chalet had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen verblijf.

Cabodi
Verblijf van 26 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

Deze plek is perfect voor een romantisch uitje. De sfeer, het uitzicht en de gezellige inrichting maakten het een onvergetelijke ervaring.

Aierbe
Verblijf van 13 april 2025 tot 27 april 2025
30 april 2025

De lokale wijnroutes zijn een must-see. We hebben een middag doorgebracht met het proeven van wijnen en het leren over het wijnproductieproces van de regio.

Russo
Verblijf van 4 februari 2025 tot 13 februari 2025
16 februari 2025

De gedeelde wasfaciliteiten waren een groot gemak. We konden licht reizen en tijdens ons verblijf snel een wasje doen.

Speggiorin
Verblijf van 20 januari 2025 tot 1 februari 2025
4 februari 2025

Ik zou dit chalet ten zeerste aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar ontspanning en rust. De rustige omgeving maakte het gemakkelijk om tot rust te komen.

Esposto
Verblijf van 22 december 2024 tot 5 januari 2025
8 januari 2025

Het gedeelde zwembad was een fantastische extra. We brachten veel tijd ontspannend door bij het water, genietend van het prachtige uitzicht op de wijngaarden,