Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

2 Personen vakantie huis in Højer 94595-1

2 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €319 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Wachen Sie mit einem atemberaubenden Blick auf das Wattenmeer auf und lassen Sie die Ruhe der Natur den Rhythmus Ihrer Tage bestimmen! Diese charmante Ferienwohnung etwas außerhalb von Højer verbindet Komfort, Charme und Entspannung und ist perfekt für Paare, die einen ruhigen Rückzugsort suchen. Nach einem Tag im Freien können Sie sich zu zweit in Ihrem privaten Whirlpool bei einem langen Bad entspannen oder den Gemeinschaftspool für ein erfrischendes Bad unter freiem Himmel nutzen. Im Inneren empfängt Sie das Apartment mit durchdachten Details und einer warmen Atmosphäre. Ein gemütliches Schlafzimmer mit einem Doppelbett, eine helle Küche/Wohnzimmer zum Kochen und gemeinsamen Essen sowie ein Badezimmer mit Whirlwanne und Handbrause schaffen die perfekte Mischung aus Gemütlichkeit und Urlaubsruhe. Draußen lädt die kleine Terrasse mit Gartenmöbeln und Grill zum Verweilen beim Essen und Genießen der frischen Luft ein, während das Gemeinschaftsgelände Platz zum Spielen und Entspannen bietet. Vor Ihrer Haustür bietet der Ort Højer Abwechslung mit Galerien, lokalen Geschäften und einladenden Restaurants. Für Naturliebhaber ist die Gegend ein Traum, von der reichen Vogelwelt bis zum spektakulären Phänomen der „schwarzen Sonne“ im Frühjahr und Herbst, wenn Stare den Himmel in ein bewegendes Kunstwerk verwandeln. Ob Sie nun Ruhe, Kultur oder die Wunder der Natur suchen, dieses Ferienhaus ist Ihr Tor zu all dem.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

woonkamer
fornuis
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koelkast
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
wasbak
douche
toilet
Algemeen
, bubbelbad (in huis, 2 personen), zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten)
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.258, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,40/kWh
Verwarming/Energie
DKK 85/Unit
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Sophie
Verblijf van 3 oktober 2024 tot 17 oktober 2024
20 oktober 2024

De grootte van het vakantiehuis was precies goed voor ons, we waardeerden de aandacht voor detail in de inrichting, het zwembad was een fantastische manier om af te koelen,

Carolin
Verblijf van 26 september 2024 tot 7 oktober 2024
10 oktober 2024

Wat een charmant plekje! De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk konden koken. De nabijheid van het Nationaal Park Waddenzee was een groot voordeel voor onze natuurwandelingen.

Cornelia
Verblijf van 25 juli 2024 tot 2 augustus 2024
5 augustus 2024

We hebben echt genoten van ons verblijf hier. De keuken was van alle gemakken voorzien en we vonden het geweldig dat het op korte rijafstand van de kathedraal van Ribe lag. Een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen!

Cornelia
Verblijf van 1 juli 2024 tot 10 juli 2024
13 juli 2024

Perfect voor een korte vakantie! De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor we geld bespaarden op uit eten gaan. De buitenruimte was ook een groot pluspunt!

Ivica
Verblijf van 14 april 2024 tot 28 april 2024
1 mei 2024

Eenvoudig maar comfortabel! Het vakantiehuis was schoon en had een prettige indeling. We waardeerden vooral de eigen badkamer met zowel een bad als een douche.

Øien
Verblijf van 25 maart 2024 tot 3 april 2024
6 april 2024

Alles wat we nodig hadden was aanwezig in dit charmante kleine vakantiehuisje, de WiFi werkte perfect en we waardeerden de rustige ligging, de kathedraal van Ribe was op korte rijafstand, wat het een geweldig dagtochtje maakte,

Kerstin
Verblijf van 30 januari 2024 tot 12 februari 2024
15 februari 2024

Het vakantiehuis in Højer was precies wat we nodig hadden voor een rustig uitje. Het zwembad was een heerlijke toevoeging en we hebben er veel middagen ontspannen doorgebracht. Een echte aanrader!

Mattsson
Verblijf van 26 januari 2024 tot 4 februari 2024
7 februari 2024

Deze plek is een verborgen parel! Het interieur was zorgvuldig ingericht en het voelde als een tweede thuis. De nabijheid van lokale bezienswaardigheden maakte ons verblijf nog beter, vooral het bezoek aan Tønder Spejderne.

Oliver
Verblijf van 10 januari 2024 tot 24 januari 2024
27 januari 2024

We had a wonderful time staying here, The outdoor pool was refreshing, and the quiet environment allowed us to unwind completely, The hosts were very welcoming,

Doreen
Verblijf van 29 november 2023 tot 12 december 2023
15 december 2023

Een geweldige plek voor een rustig uitje! We waren dol op het buitenzwembad en de prachtige omgeving. Het was fijn om dicht bij de natuur te zijn, maar niet te ver van de stad.

alhajri
Verblijf van 5 oktober 2023 tot 12 oktober 2023
15 oktober 2023

De locatie is ideaal om het Nationaal Park Waddenzee te verkennen. De gastheren waren vriendelijk en het huisdiervriendelijke beleid was een pluspunt voor ons.

Reintjes
Verblijf van 10 september 2023 tot 24 september 2023
27 september 2023

We hadden een prettige ervaring al met al, De indeling van het huis was praktisch, en we hadden genoeg ruimte voor twee, Het nabijgelegen Freibad Neukirchen was een geweldige plek om af te koelen op een warme dag,

Andreas
Verblijf van 14 augustus 2023 tot 28 augustus 2023
31 augustus 2023

Een gezellig onderkomen voor twee. Dit vakantiehuis had alles wat we nodig hadden. De WiFi werkte perfect, wat een leuke verrassing was. Wij komen hier graag nog eens terug!

Ivica
Verblijf van 27 juli 2023 tot 10 augustus 2023
13 augustus 2023

Rustig og stille, lige hvad vi ledte efter, Værterne var venlige og sørgede for, at vi havde alt, hvad vi havde brug for, Et afslappende sted for to,

Sabine
Verblijf van 13 juli 2023 tot 25 juli 2023
28 juli 2023

Het huis was schoon en mooi ingericht. Hoewel we niet veel tijd binnenshuis doorbrachten, maakte de keuken het gemakkelijk om maaltijden te bereiden toen we dat wel deden.

Ayman
Verblijf van 12 juni 2023 tot 23 juni 2023
26 juni 2023

Een heerlijk huisje met alles wat je nodig hebt. Het voelde erg privé en we genoten van het verkennen van de nabijgelegen parken. Zou het zeker aanraden aan stellen.

Laurie-anne
Verblijf van 24 maart 2023 tot 7 april 2023
10 april 2023

De locatie was rustig en we genoten van onze ochtendkoffie bij het zwembad. Het bed was comfortabel, wat zorgde voor een rustgevend verblijf. Al met al een prettige ervaring.

Bas
Verblijf van 21 maart 2023 tot 29 maart 2023
1 april 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in Højer! Het vakantiehuis was van alle gemakken voorzien en de omgeving voelde erg veilig. De nabijheid van het openbaar vervoer maakte het gemakkelijk om nabijgelegen attracties te verkennen.

Renate
Verblijf van 22 februari 2023 tot 3 maart 2023
6 maart 2023

We vonden de locatie erg handig, dicht bij lokale eetgelegenheden! Linda's Cafe, net om de hoek, serveerde heerlijke gebakjes,

Christensen
Verblijf van 18 oktober 2022 tot 26 oktober 2022
29 oktober 2022

Perfect voor een romantisch uitje. De keuken had alles wat nodig was voor de maaltijden en de eigen badkamer was een leuke extra.

duiveman
Verblijf van 22 oktober 2021 tot 31 oktober 2021
3 november 2021

Dit vakantiehuis bood alles wat we nodig hadden voor een rustgevende ontsnapping, De plek was schoon en goed onderhouden, met een comfortabel bed en een nette badkamer, We hebben niet veel tijd binnenshuis doorgebracht, omdat we de lokale omgeving verkenden, maar het was fijn om terug te keren naar een rustige en vredige ruimte, De WiFi was betrouwbaar, wat een pluspunt was voor verbonden blijven, Al met al een praktische keuze voor een stel dat de drukte wil ontvluchten!

Brunschot
Verblijf van 29 juni 2021 tot 10 juli 2021
13 juli 2021

Een geweldig klein vakantiehuis voor een stel! Het had een fijne sfeer, en we waardeerden het huisdiervriendelijke beleid, De gastheren waren gastvrij, en het verblijf voelde zeer ontspannend, Zou het zeker aanbevelen!

Cresswell
Verblijf van 27 mei 2021 tot 5 juni 2021
8 juni 2021

Gezellig plekje! Schoon, comfortabel en perfect voor een weekendje weg. Het zwembad was ook een fijne toevoeging.

Wanot
Verblijf van 8 januari 2021 tot 16 januari 2021
19 januari 2021

"Ons weekend in Højer was fantastisch! Het hoogtepunt was absoluut het buitenzwembad", waar we volop gebruik van hebben gemaakt. We waren ook erg blij met de nabijheid van eetgelegenheden.

Fastabend
Verblijf van 24 november 2020 tot 2 december 2020
5 december 2020

We hebben een heerlijk verblijf gehad in het vakantiehuis in Højer! De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was, en de eigen badkamer was een fijne extra. Het was ook fantastisch om een zwembad te hebben om in te ontspannen na een dag het nabijgelegen Nationaal Park Waddenzee te hebben verkend.

Sværi
Verblijf van 13 augustus 2020 tot 22 augustus 2020
25 augustus 2020

Het vakantiehuis was comfortabel en goed onderhouden. De gastheren waren vriendelijk en gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Een perfecte uitvalsbasis om de omgeving en attracties te verkennen.

Haahr Muld
Verblijf van 12 mei 2020 tot 20 mei 2020
23 mei 2020

Rustig en comfortabel verblijf, genoten van de gratis wifi en de nabijheid van lokale eetgelegenheden zoals Linda's Café,

Andersson
Verblijf van 23 april 2020 tot 2 mei 2020
5 mei 2020

Ik vond de keukenopstelling echt geweldig, Ik heb ontbijt voor twee gemaakt en de sfeer was geweldig, De wifi was stabiel, dus streamen was geen probleem, Bovendien is de buitenruimte perfect om te ontspannen, Kortom, gewoon een relaxte plek om te ontspannen,