10 persoons vakantie huis in Juelsminde 79770-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
In het kindvriendelijke vakantiehuisgebied van Pøt Strandby, iets ten noorden van het kleine havenstadje Juelsminde, vindt men ook dit ruime vakantiehuis. Het is aantrekkelijk ingericht en goed onderhouden en biedt een goede basis voor een gezinsvakantie aan de Oostzeekust.
Het huis ligt op een open natuurperceel met grasveld. In het kleine schuurtje staan tuinmeubelen, een barbecue, een voetbalgoal, enz. klaar voor zomerdagen.
In het huis zijn er vier slaapkamers met goede slaapplaatsen om uit te kiezen. Daarnaast is er een volledig uitgeruste keuken, die in open verbinding staat met de woonkamer ernaast met een open haard, waarin een raam naar de zwembadruimte is, zodat je het zwemplezier daar in de gaten kunt houden.
Aangrenzend aan de zwembadruimte ligt een badkamer met toegang tot de sauna van het huis. Ook is er een bubbelbad beschikbaar voor een bruisende massage.
Het ruime vakantiehuis ligt niet ver van Juelsminde met goede winkelmogelijkheden en een gezellige havenomgeving.
Kenmerken
, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 6 personen), verwarming (elektrisch), terras, terras (overdekt), BBQ, zwembad (in huis, 180 m2), speeltoestellen, lucht-lucht warmtepomp
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 1.603, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Water
- DKK 70/m3
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 14e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De tuin was perfect voor onze avondbarbecues. We brachten heerlijke avonden buiten door en genoten van de serene sfeer. We hadden echter wel graag meer eetgelegenheden in de buurt gehad.
Leuk huis met de nodige spullen
De algemene staat van het huis is goed; er zijn een paar gebreken, maar die zijn passend bij de leeftijd van het huis. De inrichting is uitstekend; er zijn twee kinderbedjes, netjes weggewerkt onder een van de bedden. Er is ook een kinderstoel. In de kamer met het stapelbed liggen voldoende spelletjes in de kast voor een spelletjesavondje. Het zwembad in het huis is prima; het zou hier en daar wat opgeknapt kunnen worden, maar de kinderen hebben er geen last van. De locatie van het huis is geweldig; het strand is op loopafstand. Winkels zijn iets verder weg, maar met de auto snel te bereiken.
Goed ingericht en ruim, zowel binnen als buiten.
Net huis in leuke omgeving
Geweldige plek voor een weekend met vrienden! Veel ruimte voor iedereen en de woonkamer was supergezellig. Let op: de weg ernaast kan wat druk zijn, maar dat stoorde ons niet al te veel.
Het was een fijne plek voor ons. Het zwembad was fijn, je kon wel even gillen van de hitte, want kleintjes kunnen het snel koud krijgen.
Alles functioneel (sauna, jacuzzi, zwembad). Mooi huis, schoon en gezellig. Zeer rustige buurt.
De vele kamers en een mooie grote woonkamer, evenals een mooi zwembad
Een goede uitvalsbasis om de omgeving te verkennen. We bezochten zowel het Deense Ferguson Museum als het Boller Slot, die gemakkelijk bereikbaar waren. Het huis was comfortabel, hoewel een beetje ouderwets qua inrichting.
Dat de entree was afgedekt. / Onder de dingen die niet goed waren, moet worden vermeld dat er in de sauna twee roestige spijkers uit de vloer staken. Gelukkig raakte niemand gewond. De spijkers waren kromgetrokken, zodat ze geen gevaar meer vormden. / De bank was niet onder en achter schoongemaakt. / We waren niet blij dat er plotseling iemand van DanCenter binnen was zonder dat we daarvan op de hoogte waren. Niet erg professioneel van DanCenter.
Het is goed gelegen ten opzichte van het strand. / Er is een zwembad. / Mooie inrichting.
Wat een fantastisch uitje! We verbleven met een groep vrienden in het vakantiehuis in Sønderby en het voldeed perfect aan onze wensen. De ruime indeling met vier slaapkamers gaf iedereen de mogelijkheid om zijn eigen plekje te hebben. We vonden de sauna vooral geweldig na een lange dag bezienswaardigheden in de buurt te hebben verkend, zoals het Palsgaard Slot, en te hebben genoten van de prachtige Sønderby Skov om de hoek. De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk samen maaltijden konden bereiden. Al met al een heerlijk verblijf en we zijn al aan het plannen om terug te keren!
Het zwembad is relatief groot en diep
Alle kamers komen uit in de woonkamer, waardoor iedereen gezellig samen kan zijn.
Het zwembad was supergoed en had een aangename temperatuur. Mooi meubilair en een fijn bed. Al met al een fijn huisje.
Naast het zwembad was het huis erg mooi gebouwd en goed ingericht. De slaapkamers waren goed gelegen.
Alles was naar wens, Het huis was ruim en comfortabel, met veel natuurlijk licht, We hebben de tv niet vaak gebruikt, maar het was fijn dat er kabelopties beschikbaar waren,
Zeer gezinsvriendelijke plek! De speeltuin was een hit bij de kleintjes, en we voelden ons veilig om ze buiten te laten spelen. De nabijheid van Glud Pizza voor het avondeten was ook een leuke bijkomstigheid.
Het huis was mooi, ruim en goed ontworpen. De sauna, het zwembad en vooral de whirlpool waren erg prettig.
Sauna, zwembad en grote woonkamer waren onze favorieten.
Dat er een zwembad was. Goed uitgeruste keuken. Mooie tuin en overdekt terras.
Ik vond de indeling van de kamer in het huisje prettig.
Ik verbleef hier met mijn gezin en we hebben een geweldige tijd gehad. De sauna was een fijne bijkomstigheid na een lange dag van verkennen. De locatie is ontspannen, dicht bij Sønderby Skov voor een aantal mooie wandelingen.
De locatie in Sønderby was heel rustig, ideaal voor een ontspannende vakantie. Het huis was goed uitgerust en we waardeerden de netheid. Het was geweldig om zoveel badkamers te hebben voor onze grote groep.
Alles wat je nodig hebt is aanwezig, Grote keuken, comfortabele bedden en veel ruimte, WiFi was een beetje traag maar we hebben het gered, Perfect voor een familievakantie!
Super ruim vakantiehuis, erg schoon en compleet ingericht, de kinderen vonden de speeltuin geweldig!
We hebben een fantastische tijd gehad! Het huis was enorm en brandschoon. De barbecuefaciliteiten waren geweldig voor onze avondbarbecues. We komen zeker nog een keer terug!
Het huis is echt goed ingericht. Ondanks de oppervlakte van slechts 130 m² is er voldoende ruimte voor 10 personen om te overnachten: een ruime woonkamer, twee heerlijke badkamers en een goed uitgeruste keuken met alles wat je nodig hebt, behalve servies voor kleine kinderen. Er is echter ook ruimte voor een redelijk groot zwembad, een spa en een sauna. Het huis is een echte aanrader.
"Onze ervaring was over het algemeen positief, we vonden de accommodatie gastvrij", en de gastheer was erg behulpzaam, het enige nadeel was de afstand tot de luchthaven van Billund
Al met al was dit een prettige ervaring. De locatie was rustig en dicht bij de natuur, waardoor we gemakkelijk konden ontspannen. Er waren slechts een paar kleine problemen met de verwarming, maar de gastheer reageerde snel.
Dat het netjes en goed ingericht was
De temperatuur van het zwembad en de bedden waren ook goed
De accommodatie bevindt zich in een wat afgelegen blokhuttenwijk, waar het heerlijk rustig is. Het is 5 minuten lopen naar de zee en een winkel is slechts een paar minuten rijden. De sauna, het zwembad en de hottub zijn functioneel. Het terras is voorzien van een parasol en een barbecue met zitgelegenheid, en er is parkeergelegenheid direct bij het huis. Er zijn schommels en een zandbak voor kinderen vlakbij het huis. Kortom, een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Dit vakantiehuis had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De vier slaapkamers boden ruim voldoende ruimte en de wasmachine was een uitkomst. We komen graag terug!
Mooie en rustige omgeving, perfect om te ontspannen. We hebben genoten van een bezoek aan Palsgaard Slot, op korte rijafstand. De gastheren waren vriendelijk en gastvrij, zorgden ervoor dat we ons thuis voelden.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruime indeling was perfect voor ons gezin van zes, en de sauna was een fantastische bonus na een lange dag verkennen van het nabijgelegen Palsgaard Slot. De kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen.
We waren helemaal weg van deze plek! De grote keuken maakte het gemakkelijk om samen te koken en we genoten van de barbecues in de tuin. Daarnaast bood de nabijgelegen Sønderby Skov prachtige wandelpaden.
Dit vakantiehuis is een totaal vibe! Super ruim met 4 slaapkamers, perfect voor een fam of squad getaway, De achtertuin BBQ-set-up is anders, en de sauna? Belangrijke chillpunten, Laag-key hield ik van hoe schoon alles was, Ook, nabijgelegen natuurplekken zijn een winst voor wat Insta snaps,
Kamerverdeling en ruime gemeenschappelijke ruimte, zwembad en jacuzzi, grote tuin, nabijheid van water, rust,