Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa bij Les Forges Golfbaan 05-09388-FR1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €520 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Boek een ruime villa met een grote privétuin op dit rustige en kleinschalige vakantiepark. Ideaal voor gezinnen en groepen. Alle villa's hebben een en-suite badkamer met een apart toilet en doucheruimte, hoge gewelfde plafonds en een indrukwekkende open woon-, eet- en keukenruimte. Alle villa's hebben Wifi en een grote privétuin met BBQ en een prachtig overdekt terras om buiten te eten.

Het park is een rustig, veilig en goed onderhouden familieresort met prachtige gemeenschappelijke tuinen, ideaal om rond te wandelen in het exclusieve resort. Het park is gebouwd vanwege de nabijheid van de zeer mooie 27 holes golfbaan van Les Forges. Gasten die bij ons verblijven kunnen profiteren van een golfarrangement met korting dat bij de receptie geboekt kan worden.

Naast de golfbaan biedt Les Bois Senis een prachtig 25m gemeenschappelijk zwembad met een apart kinderbad. Naast het zwembad en de nabijheid van de grote golfbaan, heeft Les Bois Senis ook een paar kleine putting holes, tafeltennis en een paar terreinen voor het Franse jeu de boules spel (je moet je eigen batjes en ballen meenemen voor deze spellen of er is een beperkt aantal beschikbaar bij de receptie) waar gasten gebruik van kunnen maken.

Er is altijd iemand van het personeel beschikbaar om je te helpen als dat nodig is en die kun je vinden bij de receptie. Bij de receptie vind je informatie over welke activiteiten er in de omgeving zijn, waar je naartoe kunt gaan en alle dichtstbijzijnde faciliteiten.

Parterre
open keuken
kokend waterkraan
broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
provisiekamer
wasmachine
provisiekamer
woon/eetkamer
TV
eettafel (6 personen)

open haard

zithoek (6 personen)
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 190 cm)
1-pers. bed (90 x 190 cm)
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 190 cm)
1-pers. bed (90 x 190 cm)
badkamer
bad met douche
toilet
badkamer
douche
toilet
toilet
Algemeen
bubbelbad (tegen betaling), infrared sauna(paid), wasmachine, verwarming, terras, tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm)), jeu de boules baan, tafeltennistafel, fietsen beschikbaar (tegen betaling)
Bedlinnen
Included
Eindschoonmaak
Included
Huisdieren
Max. 2; € 25/dier/verblijf ((please reserve))
Servicekosten
Inclusief
Badhanddoeken
Included
bubbelbad
€ 21,66/nacht
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Drikus
Verblijf van 14 december 2024 tot 28 december 2024
31 december 2024

Ideaal voor familiebijeenkomsten! Genoeg ruimte voor iedereen en het eetgedeelte in de openlucht was perfect voor avondmaaltijden. De golfclub in de buurt bood vermaak voor de mannen!

Esther
Verblijf van 12 februari 2024 tot 15 december 2024
18 december 2024

We hebben een heerlijk verblijf gehad. Het personeel was attent en de omgeving was erg rustig. De keuken was goed uitgerust, waardoor koken gemakkelijk was. Wij komen zeker terug!

G
Verblijf van 17 november 2024 tot 30 november 2024
3 december 2024

Jij bent de gelukkige! De sfeer was zo ontspannend en de lucht was vrij, het enige dat telde was de low-key, waar de vrucht van de golfbaan het enige was dat gedaan kon worden, was een wandeling maken door ons land,

Bas
Verblijf van 10 augustus 2024 tot 20 oktober 2024
23 oktober 2024

We genieten van onze tijd hier, vooral van de rustige omgeving. De villa was ruim, maar we vonden dat er wat moderne snufjes ontbraken. Toch beleven we een geweldige tijd.

Lucía
Verblijf van 6 oktober 2024 tot 15 oktober 2024
18 oktober 2024

Wat een geweldig toevluchtsoord! De villa was ruim en prachtig ingericht, perfect voor onze gezinsuitstap, De kinderen hielden van het zwembad en de tuin, terwijl wij genoten van het dineren buiten op het terras, We kunnen niet wachten om terug te komen!

Oliver
Verblijf van 27 februari 2024 tot 3 oktober 2024
6 oktober 2024

De faciliteit was goed uitgerust en bood een breed scala aan diensten, de badkamer was ruim en netjes, de was werd gedaan na de lange cyclus en de andere gasten werden voorzien, het personeel was aanwezig en alles werd gedaan om een eventualiteit werkelijkheid te laten worden,

Ute
Verblijf van 8 november 2024 tot 21 augustus 2024
24 augustus 2024

De ideale plek voor een familievakantie. Dankzij de ruime indeling konden we gemakkelijk samen ontspannen en de aparte badkamers waren een zegen tijdens de spitsuren in de ochtend. De barbecuefaciliteiten zijn een echte aanrader!

Sven
Verblijf van 15 februari 2024 tot 22 februari 2024
25 februari 2024

Een charmant toevluchtsoord! De tuin rondom het pand was prachtig en het gemeenschappelijke zwembad viel in de smaak bij de kinderen. Het was maar een klein stukje rijden naar de lokale bezienswaardigheden.

Femke
Verblijf van 30 januari 2023 tot 2 november 2023
5 november 2023

We hebben de goed uitgeruste keuken en de tuin erg gewaardeerd. Het was een geweldige plek om te ontspannen na een bezoek aan de nabijgelegen historische bezienswaardigheden. Zeer gezinsvriendelijk!

Harley
Verblijf van 17 september 2023 tot 29 september 2023
2 oktober 2023

Het beste deel van ons verblijf was absoluut de hot tub. Na het verkennen van de nabijgelegen bezienswaardigheden was dit de perfecte manier om te ontspannen. Al met al een solide keuze voor een ontspannende vakantie.

Sabine
Verblijf van 25 april 2023 tot 5 september 2023
8 september 2023

Over het algemeen een aangenaam verblijf. De locatie is rustig, maar we zaten toch dicht bij de golfbaan en andere attracties. Het huis zelf was comfortabel, hoewel de inrichting wat gedateerd was.

Doreen
Verblijf van 18 juli 2023 tot 28 juli 2023
31 juli 2023

Dit vakantiehuis was een perfect uitje, het buitenzwembad was fantastisch en we hebben urenlang van de zon genoten. De omgeving leent zich ook uitstekend voor fietstochten, waar we veel gebruik van hebben gemaakt.

Bernhard
Verblijf van 5 oktober 2023 tot 18 mei 2023
21 mei 2023

We hebben een geweldige week gehad in dit vakantiehuis. De keuken had alles wat we nodig hadden voor een gezinsmaaltijd en het uitzicht op de tuin vanaf ons terras was rustgevend. Het voelde als een echt uitje.

Undine
Verblijf van 8 december 2022 tot 16 december 2022
19 december 2022

We hadden een heerlijke gezinsvakantie hier, De kinderen genoten van het gemeenschappelijke zwembad en de nabijgelegen golfbaan, De villa was comfortabel en had alles wat we nodig hadden, We hielden vooral van het buitendineren voor het ontbijt onder de bomen

Martin Kleppe
Verblijf van 18 juli 2022 tot 24 juli 2022
25 juli 2022

Erg warm welkom door de beheerder van het park. Zwembad was erg lekker in de warme dagen. Geen wifi in het huis, geen Nederlandse tv zenders, niet voor de deur parkeren, niet heel rustig op het park.