Mooi appartement met uitzicht op zee 22-4964-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Voor een heerlijke vakantie in het Zeeuwse gedeelte van Nederland zit je hier perfect. Deze leuke vakantiewoning op de 4e etage (lift beschikbaar) is uitgerust met een comfortabele inrichting en een heerlijke ligging nabij de zee.
Strandje Schelphoek Poortvliet ligt op korte afstand en je kunt er zonnige dagen spenderen op je handdoek aan het water. Bezoek steden zoals Bergen op Zoom, Goes of de vestingstad Zierikzee. Via het nabijgelegen pontje kun je makkelijk een bezoek brengen aan Yerseke en heerlijk oesters eten in de oesterhoofdstad. Zeehondensafari op de Oosterschelde behoort ook tot de mogelijkheden!
De woonkamer is ingericht met een tv, een zithoek en een eettafel waaraan je gezamenlijk kunt dineren. De goed uitgeruste keuken biedt je de kans om je favoriete maaltijd te bereiden en het terras biedt de ideale plek om de dag ontspannen af te sluiten met een drankje naar keuze.
Extra informatie
Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 26 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Kenmerken
fietsenberging
lift
kookplaat (4 kookplaten, inductie)
waterkoker
broodrooster
afzuigkap
combimagnetron
afwasmachine
koelkast (+ vriesvak)
TV (flatscreen, smart TV, Nederlandse zender(s), duitse zender(s), internationale zender(s))
eettafel
zithoek
2-pers. bed (boxspring, 180 x 200 cm)
1-pers. bed (boxspring, 90 x 200 cm)
1-pers. bed (boxspring, 90 x 200 cm)
douche (inloopdouche)
wastafel
wastafel
wasdroger
wasmachine
eettafel, terras, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 2; € 25/dier/verblijf (Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven)
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Perfect uitgerust, zeer schoon appartement met prachtig uitzicht op zee. Ongecompliceerde en contactloze toegang via keycode. Handig is ook de lift naar de 4e verdieping. Een aanrader voor wie op zoek is naar rust en stilte.
Geweldige locatie en zeer goed uitgerust appartement met fantastisch uitzicht op de Schelde. Het is een voordeel dat er een restaurant in het gebouw aanwezig is, aangezien het gastronomische aanbod in de directe omgeving zeer schaars is. Fietsenstalling met oplaadmogelijkheid voor e-bikes is zeer prettig, evenals de directe en uitgebreide parkeermogelijkheden.
Geweldige locatie; beter dan dat wordt het niet! We hebben de toegang tot het appartement een beetje moeilijk gemaakt; we wisten niet dat de "berging" met het toetsenbord voor het invoeren van de sleutelcode zich buiten het gebouw bevindt. Een foto in de mail met de code zou hier nuttig zijn. We hadden een klein probleempje in het appartement en belden het noodnummer. genaamd. We werden daar heel snel, vriendelijk en vakkundig geholpen. "sos@belvilla.nl" moet onthouden worden! Jammer dat het huis zo eenzaam is. Als je een strand wilt, moet je minstens 6-7 km rijden naar Sint Annaland of Sint Martensdijk en verder is er niets in de buurt behalve de brasserie in het huis. Dus: een wandeling voor de deur is een pure natuurbeleving. Wordt gecompenseerd door het uitzicht op de Oosterschelde als je wakker wordt... Lekker ontspannen vakantie daar!
Fijn ruim appartement voorzien van luxe douche en keuken met vaatwasser. Super uitzicht op de Oosterschelde en fraaie zonsondergang. Het was zelfs zoeken naar de sleutels die in de sleutelkast van de volgende berging zaten. De berging is ook erg handig om de fietsen te stallen. Enige nadeel was dat het behoorlijk warm was omdat er geen airco in zat. Dat luisteren we toen we boekten maar zou toch erg welkom zijn geweest in de warme periode die wij er waren.
Het was erg leuk! De locatie is fenomenaal! Door de unieke ligging en het daarbij behorende uitzicht ziet u kleine tekortkomingen zoals het ontbreken van airconditioning en ontbrekend bestek over het hoofd. Het interieur van het appartement is stijlvol en modern. Altijd mijn plezier!