Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Mooi appartement in Val di Fiemme met ruim terras 01-99083-IT1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit lichte appartement is voorzien van een groot terras op het zuiden met een prachtig uitzicht op de Dolomieten. Je kunt hier lekker ontbijten terwijl je de zuivere berglucht inademt. Het is een uitstekende keuze voor vakanties met familie of vrienden.

Op 2 km van het appartement ligt Cavalese, vanwaar de skiliften naar Alpe Cermis vertrekken skibushalte op 100 m van het verblijf). Met de liften kun je ook de bodem van de vallei bereiken, met het Dolomieten-fietspad in de zomer en de Marcialonga-langlaufloipe in de winter. In Cavalese kun je tevens schaatsen in zwemmen. Val Di Fiemme wordt omringd door 2 natuurparken en is geschikt voor toerisme in ieder seizoen.

In hetzelfde gebouw bevindt zich ook appartement IT-38099-02 en het appartement van de eigenaar. Het is erg rustig, omdat het aan het eind van een doodlopende weg ligt. In de gedeelde tuin vind je een barbecue en comfortabel tuinmeubilair.

De eigenaar heeft een Duitse herder.

Op de 1e etage
ingang
gang
open keuken
kookplaat
waterkoker

fornuis

koffiezetapparaat

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

Citruspers
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV

eettafel

kachel

zithoek

balkon of terras
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet

haardroger
Algemeen
campingbedje, wasmachine (gedeeld met andere gasten), skischoenverwarmers, patio, verwarming, tuinmeubilair, ligbedden, parasol, speeltoestellen, kinderstoel, hondenschaal, strijkplank, strijkijzer
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Max. 1; gratis
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed + Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Parkeren
Tegen lokaal tarief
Wasmachine
Inclusief
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Alisa
Verblijf van 31 oktober 2024 tot 8 november 2024
11 november 2024

Zeer gezellig verblijf, Het appartement had alles wat we nodig hadden voor een familievakantie, De kinderen genoten van de gedeelde tuin en het was geweldig om een barbecue beschikbaar te hebben voor het avondeten,

Drikus
Verblijf van 2 september 2024 tot 14 september 2024
17 september 2024

Wij vonden het appartement zeer geschikt voor onze behoeften, de nabijgelegen skigebieden waren gemakkelijk bereikbaar en het was fijn om te ontspannen op zo'n rustige locatie na een dag op de piste,

Paul
Verblijf van 5 augustus 2024 tot 15 augustus 2024
18 augustus 2024

We hebben een geweldig verblijf gehad met mijn gezin. De kinderen vonden de ruime woonkamer geweldig en we waardeerden het aparte toilet naast de grote badkamer. Dat maakte de ochtenden een stuk gemakkelijker!

Nicole
Verblijf van 11 juni 2024 tot 24 juni 2024
27 juni 2024

Wij vonden Corno Nero een uitstekende uitvalsbasis voor onze skiavonturen. De skibushalte ligt op korte loopafstand, waardoor het superhandig is om de pistes van Alpe Cermis af te gaan.

Bernhard
Verblijf van 10 juni 2024 tot 24 juni 2024
27 juni 2024

De locatie was voor ons doorslaggevend! Omringd door natuurparken, was het makkelijk om de omgeving te verkennen. We bezochten zelfs Lago di Carezza, wat adembenemend was.