Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe vakantiewoning omringd door 28-1258-NL1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
5 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze prachtige, gloednieuwe vakantiewoning Yn ’t Bosk is fantastisch om in te verblijven! De vakantiewoning bevindt zich op een prachtig Fries landgoed en ligt op een centrale locatie, omringd door zowel water als bos, waardoor het de ideale plek is voor een rustige vakantie.

De charmante vakantiewoning is voorzien van een moderne, luxe woonkeuken met een relaxte zithoek. De keuken is voorzien van afwasmachine, Nespresso koffiezetapparaat en koelkast met vriesvak.
Yn ’t Bosk heeft 2 slaapkamers met boxspring bedden. Een eventueel kinderbedje kan in de woonkamer bijgeplaatst worden. Er is een badkamer aanwezig met douche en toilet en daarnaast nog een apart toilet.

De luxe vakantiewoning heeft is geschikt voor 4 personen en volledig gelijkvloers, waardoor het bijzonder geschikt is voor ouderen en gezinnen. Yn ’t Bosk heeft een luxe en moderne uitstraling en ligt beschut tegen de rand van het bos. U kunt heerlijk vertoeven in de natuur. Tevens zijn de Friese meren dichtbij. Een golfbaan vindt u vlak buiten het landgoed.

Parterre
woonkamer
TV
eettafel

zithoek
open keuken
waterkoker
broodrooster

koffiezetapparaat (filtermaling)

koffiezetapparaat (cups)

combimagnetron

afwasmachine

koelkast
slaapkamer
2-pers. bed
TV
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
toilet
toilet
Algemeen
tuindeuren, terras, tuin, tuinmeubilair, parking
Huisdieren
Max. 1; € 5/Pet/Night
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 5 p.p./verblijf
Hout
€ 5/pakket
Keukenlinnen
Zelf meenemen
Kinderbed
€ 5/verblijf
Kinderstoel
€ 5/verblijf
Linnengoed
Extra badlinnen wissel € 5 p.p.
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Bordelon
Verblijf van 6 augustus 2026 tot 7 augustus 2026
10 augustus 2026

De koelkast en magnetron werkten perfect, zonder enig probleem.

Van Erp
Verblijf van 2 augustus 2026 tot 6 augustus 2026
9 augustus 2026

De bedden waren stevig en comfortabel genoeg om ’s nachts lekker uit te rusten.

Rupp
Verblijf van 24 juli 2026 tot 25 juli 2026
28 juli 2026

We vonden het erg prettig dat alles gelijkvloers was, met twee slaapkamers direct naast elkaar. Er was meer dan genoeg ruimte voor vier personen om comfortabel te ontspannen tijdens ons verblijf.

Almoosa
Verblijf van 17 juli 2026 tot 22 juli 2026
25 juli 2026

De indeling van de accommodatie is goed doordacht, met alles gelijkvloers voor gemakkelijke toegang en comfort tijdens ons verblijf.

Sharma
Verblijf van 1 juli 2026 tot 3 juli 2026
6 juli 2026

We hebben tijdens ons verblijf geen problemen ondervonden. De bedden waren comfortabel, het inchecken verliep snel en de rustige locatie voelde gastvrij aan, zonder te afgelegen te zijn.

Loose
Verblijf van 24 juni 2026 tot 29 juni 2026
2 juli 2026

We vonden het erg prettig dat de vaatwasser het afwassen na onze eenvoudige diners zoveel makkelijker maakte. De slaapkamers waren knus met comfortabele boxspringbedden die perfect waren voor twee personen. De ochtenden begonnen goed dankzij het Nespresso-koffiezetapparaat en het nabijgelegen bos zorgde voor een vredige omgeving tijdens onze wandelingen.

Köckeritz
Verblijf van 13 juni 2026 tot 16 juni 2026
19 juni 2026

Het was een kort tripje, maar we hebben er echt van genoten om het tuinmeubilair buiten te hebben staan en tijdens de autoritten even een frisse neus te halen. Het voelde als een minivakantie, ook al was het maar voor even.

Ley
Verblijf van 13 juni 2026 tot 14 juni 2026
17 juni 2026

Zodra ik de tuindeuren zag die rechtstreeks vanuit het zitgedeelte naar buiten leidden, voelde ik me meteen op mijn gemak!

Groot
Verblijf van 28 mei 2026 tot 29 mei 2026
1 juni 2026

De locatie combineerde moderne elementen met de natuur op een prettige manier, beter dan andere plekken in de omgeving.

Senic
Verblijf van 23 mei 2026 tot 28 mei 2026
31 mei 2026

Ik zou iedereen die door Friesland reist aanraden om hier te verblijven; het is een schone en handige plek. Parkeren was vlakbij, waardoor aankomen stressvrij verliep, en het personeel was gedurende ons hele verblijf behulpzaam.

Tischendorf
Verblijf van 8 mei 2026 tot 9 mei 2026
12 mei 2026

Het extra toilet is erg handig gebleken wanneer er gasten op bezoek komen.

Broer
Verblijf van 1 mei 2026 tot 4 mei 2026
7 mei 2026

De Nespresso-machine heeft mijn ochtenden echt gered.

Brum
Verblijf van 22 april 2026 tot 27 april 2026
30 april 2026

Een weekendje weg met het gezin: De wifi werkte perfect terwijl ik in de woonkamer werkte. De keuken was van alle gemakken voorzien, van een vaatwasser tot een broodrooster, waardoor het makkelijk was om tussendoor wat te snacken.

Ostojic
Verblijf van 17 april 2026 tot 20 april 2026
23 april 2026

Beter dan ik had verwacht voor deze prijs. De wifi was sterk en betrouwbaar, waardoor ik gemakkelijk vanuit de keuken kon werken. De rustige omgeving zorgde ervoor dat ik me veel beter kon concentreren dan op andere plekken die ik onlangs heb geprobeerd.

Mestre
Verblijf van 27 maart 2026 tot 31 maart 2026
3 april 2026

Bij binnenkomst viel ons meteen de keuken op, die groter en mooier was dan verwacht. We hebben er met gemak een paar maaltijden bereid en vonden de zithoek gezellig genoeg voor twee personen. De rust op het landgoed was precies wat we nodig hadden na drukke dagen Friesland verkennen.

Waegebaert
Verblijf van 26 maart 2026 tot 30 maart 2026
2 april 2026

Reizen ging einfach allein durch die Lage auf einer Ebene. Der Parkplatz war nah dran und machte unsere An- und Abreise angenehm unkompliziert.

Malovrh
Verblijf van 15 maart 2026 tot 18 maart 2026
21 maart 2026

Eenvoudige installatie met alle essentiële functies inbegrepen.

Bree
Verblijf van 14 maart 2026 tot 18 maart 2026
21 maart 2026

Voor die prijs krijg je een schone plek vlakbij meren en bossen, plus parkeergelegenheid. Keukenapparatuur zoals een koffiezetmachine is ook een pluspunt.

Hansen
Verblijf van 1 maart 2026 tot 5 maart 2026
8 maart 2026

De installatie in de badkamer was eenvoudig en werkte prima voor ons.

Özcan
Verblijf van 20 februari 2026 tot 24 februari 2026
27 februari 2026

Stille nachten en zachte bedden zorgden voor een ontspannen nachtrust. Gewoon uitrusten zonder enige moeite.