Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gezellig Polderhuis op domein Westhinder 527-0768-BE1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
€937,24 €811,44
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ontsnap met je gezin naar comfort en stijl in dit uitnodigende vakantiehuis gelegen in het pittoreske vakantiedomein Westhinder 2 in Koksijde. Met 3 slaapkamers voor maximaal 6 gasten biedt dit vakantiehuis een perfecte mix van ontspanning en gemak. Bij aankomst vind je een privéparking en een omheinde tuin, ideaal voor kinderen om veilig te spelen terwijl jij tot rust komt. Het huis is voorzien van alle moderne comfort, zodat iedereen een stressvrij verblijf heeft.

De ligging van het vakantiehuis is ideaal, genesteld tussen Koksijde en Oostduinkerke. Verken de lokale attracties, charmante winkels en heerlijke restaurants, of waag je aan de nabijgelegen stranden voor zon, zee en strand.

Binnen wacht een gezellige woonkamer met een tv en WiFi, perfect voor ontspannen avonden na een dag vol ontdekkingen. In de volledig uitgeruste keuken kun je op je gemak heerlijke maaltijden bereiden.

Gasten worden vriendelijk verzocht hun eigen beddengoed en handdoeken mee te nemen, inclusief keukendoeken, om een persoonlijk en comfortabel verblijf te garanderen.

Of je nu op zoek bent naar ontspanning, avontuur of gewoon quality time met geliefden, dit vakantiehuis in Koksijde belooft een onvergetelijk uitje vol comfort, gemak en gekoesterde momenten.

Parterre
open keuken
kookplaat
koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast
woon/eetkamer
TV
eettafel

zithoek
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche (inloopdouche)
wastafel
toilet
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
Algemeen
verwarming, airconditioning, terras, tuin (omheind), tuinmeubilair, parking, jeu de boules baan
Huisdieren
Max. 1; € 15/verblijf
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Anke
Verblijf van 2 februari 2025 tot 2 december 2025
5 december 2025

Wat een heerlijke plek! Het decor is knus en gezellig, waardoor het voelt als een thuis ver van huis. Het uitzicht op de tuin was een leuke touch, en we genoten van onze avonden buiten. Dicht bij het strand zijn was ook een groot pluspunt!

Sam
Verblijf van 30 december 2024 tot 1 september 2025
4 september 2025

Dit gezellige vissershuisje overtrof onze verwachtingen! Het was een genot om te ontspannen in de tuin na een drukke dag in de omgeving. De nabijgelegen eetgelegenheden waren ook een aangename verrassing.

Ragna
Verblijf van 16 januari 2025 tot 28 januari 2025
31 januari 2025

Over het algemeen hebben we een zeer aangenaam verblijf gehad. De locatie is rustig en de tuin was een fijne plek om even uit de frisse lucht te ontsnappen. De keuken was van alle gemakken voorzien. Ik zou het zeker aan anderen aanbevelen!

Paul
Verblijf van 1 juni 2025 tot 20 januari 2025
23 januari 2025

Het huis was comfortabel en we waardeerden de airconditioning op warmere dagen. Het is gunstig gelegen, waardoor we zowel Koksijde als Oostduinkerke gemakkelijk konden verkennen. Een solide keuze voor gezinnen!

Ragna
Verblijf van 3 januari 2024 tot 3 november 2024
6 november 2024

Dit was een geweldige uitvalsbasis voor onze familievakantie. We vonden het geweldig dat we zo dicht bij Plopsaland en andere attracties zaten. Het huis zelf was erg comfortabel en we waardeerden de meerdere badkamers. We zouden zeker overwegen om terug te keren.

Bernhard
Verblijf van 27 september 2024 tot 10 oktober 2024
13 oktober 2024

Ik heb een geweldige tijd gehad in deze accommodatie! De leefruimte was groot en de slaapkamers waren comfortabel. Het was leuk om 's avonds tijd door te brengen als gezin terwijl we samen tv keken.