Gerestaureerde natuurstenen gîte op domein met zwembad, 2 meertjes 17-05230-FR1
Beschrijving
Op dit vakantiehuis in Frankrijk in het idyllische Lavoine word je gewoon verliefd. Geniet van een verblijf in deze verbouwde boerderij in een landelijke omgeving, midden in de ongerepte natuur, schitterende panorama´s en talrijke recreatiemogelijkheden en culturele evenementen. Deze authentieke woning heeft op de 1e verdieping 5 slaapkamers, waarvan 2 voorzien van een tweepersoonsbed, 2 van een éénpersoonsbed en de laatste slaapkamer van twee éénpersoonsbedden. Er is ook nog een kinderbedje beschikbaar en indien gewenst kan er tevens een kinderstoel worden aangevraagd. Op de begane grond bevindt zich de royale keuken, waar je de beschikking hebt over een fornuis met keramische kookplaat, een oven, een vaatwasser en een koel/vriescombinatie. Er zijn 2 terrassen beschikbaar, een BBQ en tuinmeubilair. Het zwembad van maar liefst 9 x 4 meter wordt van half mei tot half september gedeeld met andere gasten.
Extra informatie
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 350 (u dient de borg contant te betalen bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- € 95
- Huisdieren
- max. 1; € 5/nacht (de huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin)
- Bedlinnen
- aanwezig
- Badlinnen
- zelf meenemen
- Keukenlinnen
- aanwezig
- Elektriciteit
- € 0,20/kwh
- Wifi
- niet aanwezig
- Hout
- € 20/pakket
- Toeristenbelasting
- € 17,50/€ 17,50/€ 17,50/€ 17,50/€ 17,50 (van 01-01-2019 t/m 31-12-2019 € 1,25/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2020 t/m 31-12-2020 € 1,25/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2021 t/m 31-12-2021 € 1,25/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2022 t/m 31-12-2022 € 1,25/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2023 t/m 31-12-2023 € 1,25/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder)
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Prachtig huis, veel ruimte, schitterend uitzicht!!!! Wij hebben ontzettend genoten van onze vakantie!! Super vriendelijke eigenaars!!! Een aanrader voor mensen met kinderen!! Bedankt Anita en Hans!!
De accomodatie was schitterend, prachtige ligging, ongelofelijk zicht, mooi ruim proper huis. Het enige waar we ons redelijk aan stoorden waren de eigenaars. Dit hollandse koppel woont in een blokhut achter het huis en gaf ons weinig gevoel van verwelkoming. Ze waren vriendelijk maar we hadden het gevoel dat ze hun 'kindje' liever niet verhuurden, de regeltjes waren talrijk en bij momenten lachwekkend. We hadden jammer genoeg ook problemen met onze waarborg die ze niet wouden terugstorten, ook al hadden wij helemaal geen schade aan het huis toegebracht (er zou vocht geweest zijn in een kamer, waar wij absoluut niets van afwisten en hetgeen zij ons ook nooit wouden bewijzen). Bovendien zou het huis niet gebezemd zijn, wat helemaal niet klopte! Waarom betaalden we dan ook nog es 75€ opkuiskosten bij het verlaten van het huis??? Al bij al een vervelende ervaring, dus als je dit huis huurt, kijk alles goed na samen met de eigenaars. We hadden een beetje gevoel dat ze gemakkelijk op geld uitwaren, het was ook niet het enige huis in frankrijk dat ze bezaten bleek achteraf. Ofwel hebben ze het echt niet op families met kleine kinderen. Soit, nogmaals, prachtige locatie wel.
Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest hebben we samen met onze kinderen en kleinkinderen een week doorgebracht in Nature Pierres et Lacs en Auvergne. We hebben er samen een mooie week gehad. Een comfortabel huis, een zwembad waar onze kleinkinderen van genoten, en een mooie omgeving waar je prima kon wandelen.
vriendelijk onthaal, rustige en mooie buurt, ruim huis en tuin huis niet volledig afgewerkt, wat gehorig en laag plafond