Luxe en ruime woningen, op 3 km van Durbuy 325-0496-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
De studio is warm en gezellig ingericht met een lounge-bed voor 2 personen en een kwalitatief zetelbed voor 2 kids en is ideaal voor een romantische weekendje met z’n twee of voor een jong gezin. De studio beschikt over een ingerichte keuken, badkamer met ligbad en toilet en een gezellige woonkamer met salon, flatscreen digitaal tv en eettafel voor 4 pers.
Dit type bevindt zich op de etage. GRATIS WIFI.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
verwarming (elektrisch), terras, tuinmeubilair, zwembad (gedeeld met andere gasten)
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, € 12,50 p.p./verblijf
- Borgsom
- € 250
- Elektriciteit
- € 0,70/kWh
- Huisdieren
- Max. 1; € 7,50/nacht
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 8 p.p./verblijf
- Kinderbed
- € 2,50/nacht
- Kinderstoel
- € 2,50/nacht
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Fijne plek, vriendelijk ontvangst en comfortabel en goed ingericht verblijf.
Het verblijf was zeer aangenaam! Niks aan te merken op het appartement. Het viel wel tegen dat de receptie niks mocht uitlenen (fondue/gourmet/spelletjes/films/pingpongset) terwijl dit vooraf wel gecommuniceerd was. Ook bleek het zwembad dicht te zijn, het was netjes geweest als deze veranderingen waren gemeld in één van de emails. Verder hebben we enorm genoten van de mooie fietspaden in de omgeving en de leuke dorpjes!
Het park is oké en heeft de juiste voorzieningen. Voor ons was de studio aanpassen. Wij vonden het erg donker binnen en het niet rechtop staand kunnen douchen was vervelend.
Prima appartement, wel beetje donker maar verder zeker oke. Was schoon. Prima voor 2 personen
Het appartement was precies zoals op de foto’s. Ook was het schoon, netjes en verzorgd. Alles is aanwezig: veel servies, uitgebreide pannende, genoeg bestek, enz. Er waren twee dingen die we niet zo handig vonden: het bed op hoogte (onhandig om op te maken) en de douche onder de schuine wand. De omgeving is heel erg mooi en er is genoeg te doen. Heerlijke vakantie gehad!
Het is een prettige, rustige locatie met mooie appartementen.
Proper en zeer correct onze waarborg terug gekregen
Het appartement is prima en lijkt op de foto's, al is het wel al wat afgeleefd. De badkamer was echter alles behalve naar wens. Een douche in een bad is op zichzelf niet zo erg, maar dat je er niet in kan staan is niet fijn. Daarbij dat je telkens je hoofd stoot tegen het schuine dak is al helemaal vervelend. Er staat in de beschrijving geschreven dat elk huisje beschikt over een balkon of zogezegd een terras. Dit was helaas niet helemaal waar. Er stonden wel tafels en stoelen, maar we konden niet echt ergens "gezellig" buiten zitten. Dit was dus best een domper. Verder vriendelijke personeel bij de receptie, pluspunt voor meertalig.
Geboekt met baby via belvilla agente. Er blijkt geen aparte kamer te zijn!!!! Alles is 1 grote ruimte. Oftewel na 1830 kun je je vrijwel niet meer in huis bewegen ivm slaap baby. Alles moet ook donker zijn. Die werd ook voortdurend wakker (want ja je moet wel eten etc.). Kortom een ontzettend vermoeiende toestand. We vertekken ook een dag eerder. Dit zou rijp zijn voor een volledige restitutie.
mooie ligging .Spijtig is het weer niet altijd meegaand.ideal voor te wandelen fietsen iets moeilijker steile helling.
Het verblijf is niet echt schoon en er komen acheraf nog kosten bij en dat was nvooraf niet duidelijk
Zeer mooie, leuke en nette accommodatie!
Goede accommodatie, goed uitgerust en rustig. Ideaal voor een bezoek aan de regio en voor wandelingen.
Leuk appartement met alles op en aan, op wandelafstand van Durbuy en Barvaux.
We hebben een geweldige tijd gehad en genoten van de sfeer.