Ferien auf Fehmarn im Blue Lagoon 300-96732-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Vakantieappartement Blue Lagoon biedt circa 90 m² modern comfort en een gezellige sfeer. De ruime woon- en eetkamer en de ruime badkamer nodigen uit tot ontspannen. Bijzonder praktisch: er is een extra klein toilet in de slaapkamer op de bovenverdieping. Het huis is liefdevol ontworpen en ingericht.
Voor uw gemak is er draadloos internet en een hoogwaardige, volledig uitgeruste keuken met keramische kookplaat, vaatwasser en vele andere extra's beschikbaar – perfect voor een ontspannen vakantie.
In de open woonkamer met een comfortabele bank, flatscreen-tv en toegang tot de tuin kunt u heerlijk ontspannen. De tuin is volledig omheind, zodat ook uw hond vrij rond kan lopen.
Blue Lagoon is ideaal voor gezinnen met honden en biedt een ontspannen vakantiesfeer. Het centrum van Burg en de haven liggen op slechts een paar minuten lopen, en het zuidelijke strand is ook in een paar minuten te bereiken – voor heerlijke dagen aan zee.
Kenmerken
TV
eettafel
open haard
zithoek
kookplaat
waterkoker
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed
ligbad
douche
wastafel
toilet
1-pers. bed
2-pers. bed
tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, kinderbed, kinderstoel
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid tot huren, € 18 p.p./verblijf
- Huisdieren
- Max. 1; € 10/nacht (Dogs as pets)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 12 p.p./verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het huis ligt aan een drukke doorgaande weg en is erg lawaaierig. De slaapkamer is een doorgang naar de badkamer. Er was geen wasmachine in het huis. De badkamer is erg vies en heeft een vreselijk schimmelprobleem. De douchecabine is kapot, heeft geen afdichtingen en is erg beschimmeld. We hebben er veel geld voor betaald en waren, en zijn nog steeds, erg teleurgesteld. De voor- en achterdeur sluiten niet goed. De lichtschakelaars zijn erg vies. Je kunt niet buiten zitten als het regent en de buitenruimte is erg verwaarloosd. De ramen zien eruit alsof ze al 10 jaar niet zijn schoongemaakt. Het licht in de woonkamer ging vanzelf uit en de tv-zenders werkten niet. We kregen het beddengoed en de handdoeken bij de sleutels, maar de handdoeken waren maar voor één week; we zouden nog eens €60 moeten betalen voor de tweede week. Al met al was het een zeer slechte en vieze plek om te verblijven. We zouden het niet aanraden. Er waren twee stellen in ons gezelschap, dus in totaal vier personen. De deur van de fietsenstalling was kapot en de binnenkant lag vol met rommel. ... Erg vervelend en teleurstellend ...
Ik kreeg niet de accommodatie die ik had geboekt. Op de dag van aankomst werd mij zonder uitleg een andere plek toegewezen, midden op het eiland, terwijl ik een kamer met toegang tot het water en in het stadscentrum had geboekt. Ik heb ook geen compensatie ontvangen. Ik heb mijn geld niet teruggekregen.