Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Fantastisch vakantiehuis in Schönsee, Beieren 13-93529-DE1

7 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €1069 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Houdt u van natuur en rust en wilt u genieten van een vakantie ver weg van alle dagelijkse hectiek? Kom dan naar dit ruime, lichte en modern ingerichte vakantiehuis in Dietersdorf in de gemeente Schönsee en geniet hier van de mooiste dagen van het jaar. Er is een overdekt terras om samen vele uurtjes door te brengen. U kunt hier met een glas wijn in de hand genieten van de avond, met het hele gezin lachen tijdens een bordspel of genieten van de mooie tuin rondom tijdens het barbecueën. Vanuit de mooie serre heeft u een panoramisch uitzicht over het het heuvelachtige landschap van het Oberpfälzer Wald. In de directe omgeving bevindt zich een bioboerderij met koeien, stieren en varkens. Hier wordt iedere week een rondleiding gehouden en u kunt hier verse melk kopen. De stad Schönsee ligt op slechts 2 kilometer afstand. Hier bevinden zich een natuurbad, een openluchttheater en winkels voor uw dagelijkse inkopen. De uitgestrekte omgeving is in de zomer alsook in de winter een paradijs voor natuur- en wandelliefhebbers. De interessante wandelingen, de goed bewegwijzerde fietsroutes en de langlaufloipes laten niets meer te wensen over. Geniet van de centrale ligging en breng eens een bezoekje aan Regensburg, Passau, het Beierse Woud of aan het nabijgelegen Tsjechië.

Parterre
ingang
gang
woonkamer
TV (flatscreen, satelliet, Nederlandse zender(s))
radio

CD-speler
eetkamer
eettafel
keuken
waterkoker
broodrooster

fornuis (4 kookplaten, keramisch)

koffiezetapparaat (filtermaling)

oven

wafelijzer

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
toilet
wastafel
serre
berging
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
slaapkamer
twijfelaar (140 x 200 cm)
badkamer
ligbad
douche

wastafel

toilet

haardroger
overloop
Kelder
badkamer
douche
wastafel

toilet
overloop
Algemeen
ledikant, wasmachine, balkon, verwarming (CV, vloerverwarming), terras (overdekt, 18 m2), tuin (privé, deels omheind, 600 m2), tuinmeubilair, BBQ (houtskool), 4x parking, strijkplank, strijkijzer, gezelschapsspellen, horren
Huisdieren
Max. 2; € 5/dier/nacht
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Klaus-Peter Leiste
Verblijf van 10 augustus 2024 tot 17 augustus 2024
29 augustus 2024

Wij verbleven van 10 t/m 17 augustus 2024 in het prachtige vakantiehuis in Schönsee DE-92539-13 met 3 volwassenen, 2 kinderen en 1 hond en waren erg onder de indruk van de vriendelijkheid en ontvangst van de eigenaar en hebben een hele fijne week gehad in dit absoluut verzorgde huis en tuin. De eigenaar gaf ons veel tips voor accommodatie/omgeving en evenementen voor deze tijd. Als je een vraag had, antwoordde ze meteen. We zouden dit huis op elk moment opnieuw en opnieuw huren en het iedereen aanbevelen. Bedankt voor de leuke tijd

Ernst Müller
Verblijf van 27 mei 2023 tot 3 juni 2023
4 juni 2023

Een heel mooi, groot en schoon vakantiehuis, waarin we ons met zeven personen en een hond zeer comfortabel voelden. Er ontbrak niets en aangezien we perfect weer hadden, konden we elke dag genieten van de prachtige tuin. We kunnen dit huis met zeer aardige gastheren dan ook met een zuiver geweten aanbevelen!

O'Donnell/Hietbrink
Verblijf van 5 september 2022 tot 18 september 2022
21 september 2022

Geweldige plek voor een natuuruitje, Het uitzicht vanuit de zonkamer is adembenemend, en zo dicht bij de biologische boerderij was een bonus! We gingen in de buurt wandelen en het was gewoon prachtig, Alles was schoon en goed onderhouden, Het enige nadeel was de rit naar de dichtstbijzijnde grote stad, maar het was het zeker waard voor de rust en stilte, Zou zeker terugkomen!

Ms Maurer
Verblijf van 19 juni 2021 tot 3 juli 2021
4 juli 2021

Betrouwbare ontvangst door de vriendelijke en behulpzame gastheren. Zeer schoon en goed uitgerust huis. Kan het huis volledig aanbevelen.

Mr Karl Heinz Groß
Verblijf van 22 mei 2021 tot 29 mei 2021
27 mei 2021

Zeer vriendelijke gastheren. Het huis, de inrichting, alles perfect en liefdevol ingericht. nNbenan is een biologische boerderij met verse melk en verse eieren. Kinderen zijn hier van harte welkom, wat helemaal niet werkte, was de zorg van Belvilla. We hebben geen informatie ontvangen of we zelfs Beieren mogen binnenkomen vanwege de Corona-regels. We hebben ook geen contactgegevens ontvangen. Gelukkig nam de verhuurder, mevrouw Zäch, het initiatief en nam dagen van tevoren contact met ons op Verhuurder graad 1+, Belvilla graad 6-

Ms Kiona Wielink
Verblijf van 18 juli 2020 tot 25 juli 2020
17 april 2021

Super huis En wat een vrijheid en ruimte Ook in corona tijd geweldig

Mr Horst Nagel
Verblijf van 26 september 2020 tot 3 oktober 2020
6 oktober 2020

Een droomhuis dat niets te wensen overlaat in een onontdekt mooi gebied voor wandelingen en fietstochten. Bezienswaardigheden die de moeite waard zijn, zijn gemakkelijk in alle richtingen te bereiken.

Ms Doris Münch
Verblijf van 28 december 2019 tot 4 januari 2020
7 januari 2020

We zijn hartelijk ontvangen. Het huis is zeer goed uitgerust, onze favoriete plek was de eetkamer met uitzicht op de wintertuin en de tuin. Je kunt ook een wandeling maken met de honden, omdat de velden bijna voor de deur lagen. Wandelpaden beginnen niet ver van het huis. We 3 vrienden, vrienden met een tiener en twee honden voelden ons zeer comfortabel.

Ms Sabine Breitbarth
Verblijf van 3 november 2019 tot 9 november 2019
22 november 2019

Een heel leuk welkom en een gesprek met de verhuurder, het huis is in een uitstekende staat, glorieus in de serre, we hielden ook van het feit dat een biologische boerderij zo dichtbij was. Je kon altijd verse melk krijgen. Wandelen, zelfs bij slecht weer, Een geslaagde vakantie

Ms Jeannine Marx
Verblijf van 6 oktober 2019 tot 12 oktober 2019
14 oktober 2019

Zeer vriendelijk, warm welkom door de gastheren!