Buchbinder 5 Comfortabele vakantiewoning 04-18712-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Vakantiewoning Buchbinder 5 met charme en indrukwekkend uitzicht over het rivierlandschap
Kenmerken
kitchenette
kookplaat
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
Keukenmachine
TV
eettafel
stereo-installatie
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
toilet
douche
wastafel
haardroger
, , , Internettoegang, EHBO-post, verwarming, fietsen beschikbaar, parkeren (betalend)
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 1; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Buchbinder 5 is een charmante woning die volledig aan onze verwachtingen voldeed. De eigenaren waren vriendelijk en gastvrij, waardoor het inchecken soepel verliep. Een echte aanrader voor gezinnen!
De plek was ruim genoeg voor onze groep van zes. We waren aangenaam verrast door hoe goed het pand werd onderhouden. Het is ook gunstig gelegen in de buurt van het openbaar vervoer, waardoor reizen gemakkelijk is.
Ja, we kunnen onze waarde opleggen aan de keuken, we zullen familiale zaken doen onder onze vestels, en al onze fans zullen verwachten dat Matplatsen mijn familie zal bereiken
Over het geheel genomen was ons verblijf ontspannend en plezierig. De ruime woonkamer was perfect voor onze familieavonden met spelletjes en we waardeerden de rustige omgeving. Een heerlijk tweede huis!
Geweldige plek voor een familievakantie! Schoon en ruim, goed uitgeruste keuken
Ruim en schoon! De tuin is een ontspannend toevluchtsoord en de gastheren zijn zo vriendelijk. Ideaal voor bijeenkomsten of gewoon om te ontspannen. Ook superdicht bij gezellige eetgelegenheden, zoals Ostekrug. Al met al scoort Buchbinder 5 keer!
Alles aan ons verblijf was heerlijk, het appartement was prachtig ingericht en had alle voorzieningen die we nodig hadden, de kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen terwijl wij ontspanden op het balkon
De locatie is rustig, midden in de natuur, waardoor onze vakantie voelde als een echt toevluchtsoord. We waardeerden vooral het nabijgelegen restaurant Ostekrug voor het diner, op korte loopafstand.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in Buchbinder 5! Het appartement was schoon en ruim, en het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend. Het was de perfecte plek om te ontspannen na een dagje bezienswaardigheden in de buurt te hebben verkend, zoals de vuurtoren "Dikke Bertha".
Buchbinder 5 is een prima keuze voor een familievakantie. De drie slaapkamers boden voldoende ruimte voor onze groep en de eigen badkamer was een absoluut pluspunt. Alles was schoon en goed onderhouden. De nabijheid van Cadenberge maakte het gemakkelijk voor ons om lokale restaurants zoals Ostekrug en Alt Neuhaus te bezoeken. Hoewel de inrichting wat gedateerd is, heeft het zijn charme. Al met al een praktische en comfortabele plek om te verblijven met alle benodigdheden.
Ruime en goed uitgeruste keuken maakte koken tot een genot, Perfecte locatie om nabijgelegen attracties zoals Alte Liebe te verkennen
Ons verblijf in Buchbinder 5 was ronduit heerlijk! Het appartement was ruim en charmant ingericht, waardoor we ons er meteen thuis voelden. Het uitzicht vanaf het balkon over de rivier was adembenemend, vooral bij zonsondergang. We waardeerden de volledig uitgeruste keuken, waardoor we maaltijden konden bereiden en ervan konden genieten in de gezellige eethoek. Bovendien was de locatie perfect om nabijgelegen bezienswaardigheden te verkennen, zoals het havenplatform Alte Liebe en de vuurtoren "Dicke Berta". Een echte aanrader voor een ontspannen vakantie!
We hebben een heel fijn verblijf gehad in Buchbinder 5. Het appartement was gezellig en had alles wat we nodig hadden. Ik vond het balkon met uitzicht op de tuin geweldig, perfect voor een kopje koffie in de ochtend. Het lag heel dicht bij de haven Alte Liebe, een geweldige plek om te verkennen. De wifi was soms wat traag, maar dat heeft ons plezier niet bedorven. Absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een rustig uitje!
We hadden een klein probleem met de verwarming tijdens ons verblijf, maar de gastheer was ongelooflijk responsief en had het in een mum van tijd geregeld, Geweldige service maakte echt een verschil in onze ervaring!
Charmante plek met een prachtig uitzicht op de tuin, balkon was perfect voor ochtendkoffie
Comfortabel verblijf met een gezellige zithoek, betrouwbare WiFi en we waardeerden het vriendelijke receptiepersoneel
Buchbinder 5 is een fantastische plek! Het uitzicht vanaf het balkon lijkt rechtstreeks van een Pinterest-bord te komen. Een supergezellige plek met alle benodigdheden, zoals een volledig uitgeruste keuken voor die late trek. Bovendien is de wifi prima om tijd door te brengen op TikTok. Perfect als uitvalsbasis voor het verkennen van nabijgelegen plaatsen zoals de Alte Liebe-haven. Een 10/10, een echte aanrader!
Schoon, comfortabel en goed gelegen. We hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van het stadsmuseum van Cuxhaven en andere bezienswaardigheden in de buurt. Wij zouden zeker terugkomen!
Een rustige en ontspannen sfeer, slechts een kort ritje naar de Wingst dierentuin, Ideaal voor een vredige ontsnapping
Voor een rustige retraite is Buchbinder 5 moeilijk te overtreffen, We hebben genoten van de rust en het mooie tuingebied, Bovendien, dicht bij de Historischer Kornspeicher was een leuke bonus voor een daguitstapje