Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement in Wald im Pinzgau met sauna 62-2475-AT1

5 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €442 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit appartement voor maximaal 5 personen bevindt zich op de 3e verdieping van een vakantiehuis in het kleine stadje Wald im Pinzgau in het Salzburgerland, vlakbij Königsleiten, het nabijgelegen Nationaal Park Hohe Tauern en het skigebied Zillertal Arena. Ook de beroemde Krimmler watervallen zijn een bezoek waard!

Naast een ruime woonkamer met slaapbank en een moderne open keuken beschikt het appartement over 1 slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en een slaapbank voor 1 persoon en een badkamer. Tevens heeft het appartement toegang tot de algemene faciliteiten van de woning, denk bijvoorbeeld aan een voetbalwedstrijd in de Sky Sports Bar, een potje tafeltennis of een verfrissende duik in het gedeelde buitenzwembad (geopend van begin juni tot eind September).

Ook is het mogelijk om tegen betaling gebruik te maken van een uitgebreid ontbijt of van de wellnessfaciliteiten zoals sauna en solarium. In april/mei en november/begin december is er geen personeel aanwezig en kan er helaas geen ontbijt worden aangeboden.

In de directe omgeving van het vakantiehuis (ca. 11 km van het stadscentrum) ligt het skigebied Zillertal Arena met 150 kilometer piste en 52 liften. Met de plaatsen Zell am Ziller, Gerlos, Königsleiten, Wald en Krimml/Hochkrimml strekt dit skigebied zich uit van het Tiroler Zillertal tot aan het Salzburger Pinzgau en is het veelzijdig, gezinsvriendelijk en sneeuwzeker.

Het gebied rond Wald im Pinzgau biedt in elk seizoen een breed scala aan vrijetijds- en recreatieactiviteiten en het gevarieerde landschap heeft voor iedereen iets te bieden.

Op de 3e etage
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV
open keuken
waterkoker
koffiezetapparaat

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer met badkamer
1-pers. slaapbank
2-pers. bed

TV

douche

wastafel

toilet
overloop
Algemeen
sauna (tegen betaling), skiberging, zonnebank / solarium (tegen betaling), infraroodsauna (tegen betaling), parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, geopend van Jun t/m Sep), kinderbed
Huisdieren
Max. 1; € 15/nacht
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed
€ 10/nacht
Ontbijt
Mogelijk
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Nils Sommer
Verblijf van 25 december 2021 tot 1 januari 2022
28 december 2021

Wij zijn zeer tevreden, zowel over het appartement als over Haus Schranz, wat een bijzonder gastvrije topkeuken is!

Ms Bianca Sipahelut
Verblijf van 18 juli 2020 tot 25 juli 2020
10 augustus 2020

We zijn nu voor de 2e keer terug omdat het prima bevallen is!! De accomodatie is top, de eigenaar super aardig, en de omgeving is super mooi!!

Ms Irina Keis
Verblijf van 28 december 2019 tot 4 januari 2020
9 januari 2020

De accommodatie was modern en schoon. De eigenaar was erg aardig, met de bus een beetje te ver naar de hellingen, ging de auto sneller.

Ms Bianca Sipahelut
Verblijf van 17 augustus 2019 tot 24 augustus 2019
31 augustus 2019

We werden leuk ontvangen door de aardige eigenaar!! Accomodatie was op de 3e verdieping er was geen lift dus met al ons bagage was het nogal wat 😰. De accomodatie zelf was perfect alles is aanwezig. Enkel de bedden vonden we minder...de kids sliepen op de slaapbanken wat niet erg comfortabel was en van ons bed kregen we rugpijn..maar voor de rest was alles prima!! De omgeving is fantastisch!! Vooral de Krimmler waterval is een aanrader!!

Ms Wijke Meerstra
Verblijf van 27 juli 2019 tot 3 augustus 2019
7 augustus 2019

Accomodatie was netjes. Mooi uitzicht. Dichtbij mooie wandelpaden en andere recreatieve mogelijkheden.

Mr Roelof Kuiperij
Verblijf van 13 juli 2019 tot 27 juli 2019
1 augustus 2019

De ontvangst was heel vriendelijk en er werd van alles uitgelegd. De accommodatie was schitterend, niet verwacht. De omgeving was ook heel mooi, maar daarvoor gaan we naar Oostenrijk.

Ms Astrid Pragt
Verblijf van 6 juli 2019 tot 13 juli 2019
16 juli 2019

Aankomst was prima. Eigenaar was erg vriendelijk. Accommodatie was netjes en schoon. Omgeving was prachtig.