Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Ontspannend appartement aan het zwembad in de Alpen 06-06647-FR1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ervaar de warmte en charme van dit uitnodigende wooncomplex in het hart van Vallorcine, ideaal voor stellen en groepen tot tien personen. De studio's en ruime appartementen zijn sfeervol ingericht en voorzien van alle moderne gemakken, waaronder een volledig uitgeruste keuken, een gezellige woonkamer met tweepersoonsslaapbanken en een balkon of terras, perfect om te genieten van de frisse berglucht. Ontspan na een dag op de piste in het gedeelde verwarmde binnenzwembad of kijk naar uw favoriete programma's op de tv en dvd-speler.

Vallorcine ligt in een prachtig wintersportgebied en biedt gemakkelijke toegang tot ski-, snowboard- en wandelpaden. Voor uw gemak is er een skiopslag beschikbaar. Hoewel het restaurant van Resort Les Portes du Mont Blanc gesloten is tot 15 december, serveren nabijgelegen restaurants in het dorp heerlijke gerechten uit de Savoie en lokale specialiteiten. Of u nu op zoek bent naar adrenalinekicks in de bergen of rustige natuurwandelingen, deze locatie biedt de perfecte uitvalsbasis in de bergen.

Neem uw harige metgezellen mee – huisdieren zijn hier van harte welkom! Ontdek de talloze hondvriendelijke paden in de buurt door alpenweiden en bossen, perfect voor verkwikkende wandelingen of ontspannende trektochten. Lokale cafés en terrassen zijn vaak open voor huisdieren, waardoor après-skiën voor iedereen een aangename ervaring is. Dit is een echt thuis ver van huis waar elk gezinslid, inclusief uw huisdieren, kan genieten van de schoonheid en rust van de Noordelijke Alpen.

keuken
waterkoker
broodrooster
fornuis
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV
DVD-speler
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
badkamer
bad of douche
toilet
badkamer
ligbad
Algemeen
toilet, skiberging, verwarming, zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd, overdekt)
Huisdieren
Max. 1; € 45/verblijf (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed
€ 9/verblijf (Op aanvraag)
Kinderbed + Kinderstoel
€ 15/verblijf
Kinderstoel
€ 9/verblijf (Op aanvraag)
Wifi
Gratis
• Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.

• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.

• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.

• voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Mano
Verblijf van 3 december 2024 tot 11 december 2024
14 december 2024

Gezellige appartementen, ideaal voor wintersport! Schoon en comfortabel, precies wat we nodig hadden.

Garcia
Verblijf van 16 juni 2023 tot 26 juni 2023
29 juni 2023

We hebben een fantastische tijd gehad! De studio was knus en goed ingericht, perfect voor een romantisch uitje. Het adembenemende uitzicht op de bergen vanuit ons raam was de kers op de taart van onze heerlijke reis.

Nørby
Verblijf van 15 oktober 2022 tot 24 oktober 2022
27 oktober 2022

Wat een charmante plek! De locatie was vredig, midden in de natuur. We genoten van lange wandelingen in de omgeving en kwamen elke avond terug in een warm, gastvrij appartement.

Cederberg
Verblijf van 4 maart 2022 tot 12 maart 2022
15 maart 2022

Ruim en super relaxed, Perfect voor groepen, Locatie is goed om te skiën, maar zeker geen feestlocatie, Gewoon goede sfeer en ontspanning, Komen terug!

Jansson
Verblijf van 24 september 2021 tot 4 oktober 2021
7 oktober 2021

De studio was prachtig ingericht en had alles wat je nodig had voor een comfortabel verblijf. Geniet van het rustige uitzicht op de bergen!

de Jong
Verblijf van 18 mei 2021 tot 26 mei 2021
29 mei 2021

Ruim appartement met genoeg ruimte voor onze groep. De kinderen vonden het heerlijk om buiten te spelen en we vonden het fijn dat het zo dicht bij wandelpaden lag. Het was een perfecte uitvalsbasis voor onze bergavonturen!

Mr Paul Noordover
Verblijf van 7 september 2019 tot 21 september 2019
25 september 2019

Goed te vinden, ruime accommodatie en de omgeving is prachtig

Ms Eveline De Moor
Verblijf van 20 februari 2016 tot 27 februari 2016
1 maart 2016

Het was een mooi appartement gelegen naast de gondels. Niet alle balkons waren even prettig omdat sommige geen zon hadden. Personeel is heel vriendelijk. Zwembad wel wat klein en erg druk. Sauna is betaald en moet je reserveren wat soms onhandig is omdat de receptie tussen 12.00 en 16.30 uur dicht is.

Ms Janetta Ten Caat
Verblijf van 12 juli 2014 tot 26 juli 2014
31 juli 2014

Residence L'ours Bleu in Vallorcine biedt keurige en rijk uitgeruste appartementen. Een TV in zowel woon- als slaapkamers, DVD-speler, magnetron, oven, vaatwasser etc. Keurige badkamers en een groot balkon. Helaas lag ons appartement aan de oostkant zodat de zon na elf uur 's ochtends hier niet meer scheen. Jammer, en zou gezien de hoogte waarop Vallorcine ligt wel wenselijk zijn aangezien het snel afkoelt in de loop van de middag. De gratis verstrekte treinkaartjes waarmee we tijdens ons gehele verblijf, vrij met zowel streekbussen als met de Mont-Blanc Express mochten reizen, hebben we veel gebruikt. Een leuke geste! De omgeving is prachtig en er zijn wandelroutes met verschillende moeilijkheidsgraad in overvloed. Ook andere sportieve activiteiten van trailrunning, paragliding en mountainbiking bijvoorbeeld kunnen er in de nabijheid worden beoefend. Kortom, een absolute aanrader waar we met weemoed van zijn teruggekeerd.

Mr P.A. Scheers
Verblijf van 29 juni 2013 tot 6 juli 2013
16 juli 2013

Appartement is te klein voor 5/6 personen. Origineel was het een 4 persoons appartement waar men een slaapbank in de woonkamer heeft gezet. De eettafel moest verplaatst worden om de slaapbank te gebruiken. Ook de bedden zijn klein en matrassen erg stevig. Eindoordeel niet comfortabel, dat viel dus tegen.De omgeving is wel erg mooi, een bezoek aan de Mont Blanc is zeker de moeite waard. De hike trails zijn geschikt voor de ervaren hikers, er is een pittig hoogte verschil en sommige trails zijn erg rotsachtig met hier en daar nog sneeuw. Niet ongevaarlijk dus.